Pierwszy raz

(haxor)

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 5, 2009
Posty
11
Cześć Wszystkim. Jestem bardzo ciekawy kiedy zaczęliście zabawę w programowanie hackowanie i inne informatyczne zajęcia.
Ja mam 13 lat i dopiero uczę się po trochu programowania, a mam nadzieje że w przyszłości zostanę bardzo dobrym programistą albo informatykiem
<
.
 

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143
zmieńcie tytuł ;]
 
K

Khalt

Gość
Czemu... przyciąga uwagę xD.

Ja chciałem zostać h4x0r3m w wieku 7 lat. Tyle, że wtedy chciałem być na prawdę h4x0r3m -> jeden dzień nauki i umiem wszystko. Po tygodniu mi się odechciało. Liczne próby powrotu kończyły się na tym samym. Teraz "cośtam" (niewiele) wiem i za bardzo nie mam czasu na poszerzanie wiedzy :/ .
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
hehe no troche przyciąga
<


ja to zacząłem jak miałem chyba 6-7 lat xD miało się wtedy Commodorke64 <lol2>
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
10-11 lat. W wieku bodaj 12 zacząłem przestawać być ciotą i stwierdziłem że chcę pojąć to co czytam. I zacząłem pojmować xD
W wieku lat dziesięciu bawiłem się trojanami. W tym samym wieku nauczyłem się pisać pr0 1337 zUo wirÓssy w BAT. Potem zacząłem uczyć się C++. 11 liczę jako lamera bo nie umiałem pisać i zadawałem śmiechowe pytania nie szukając xD
 

ian92

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2009
Posty
55
Ja tak miałem do czasu osiągnięcia nieosiągalnego - internetu! Dopiero w wieku 15 lat otrzymałem stałe łącze pod choinkę i zaczęła się moja informatyzacja. Wcześniej, w wieku 7 lat pojmowałem tylko Commodore 64 (dostałem jakąś książkę i programowałem, nie wiedząc że programuję).

Teraz czytam, ogarniam, poszerzam horyzonty. Z tym, że muszę się naprawdę uprzeć, bo łatwo się zniechęcam ;/
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
,,Pierwszy raz'' - naprawdę przyciąga uwagę xDD

Osobiście ja w wieku 11 lat bawiłem się jakąś tam odmianą FrontPage'a, składałem obrazki i powstawała strona, ot co
<
W wieku 12 lat zacząłem bawić się GameMakerem i tworzyć durnowate gierki w których nie wiadomo o co chodziło. Później zetknąłem się z HTML'em, no i po trochu zacząłem się uczyć. A jeszcze później natknąłem się na to forum i dopiero wtedy zaczęła się prawdziwa przygoda
<
Można powiedzieć, że to tu nauczyłem się ,,wszystkiego''
<
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Jak miałem 4 lata dostałem komputer. Wtedy zacząłem się bawić i szukać błędów w systemie, Windows 95. Kilka lat później przeniosłem się na Win98 i zacząłem grać w Diablo, i na tym straciłem z 2 lata. Później przyszedł czas na WinXP. Wtedy grałem w Counter-Strike i to też mi zabrało dużo czasu. W wieku 14 lat zostałem 'podłączony do sieci' i chciałem to wykorzystać. Więc zacząłem grać w MMORPG (żenada). Na MU ONLINE straciłem 3 lata. Po tych 13 latach przerwy znowu zacząłem się bawić 'komputerami' i tak zostało. Pierwszy program (C++) napisałem kilka miesięcy temu po czym miałem 5 miesięczną przerwę. No ale jak kolega Magnefikko od pewnego czasu zacząłem czytać to i owo i jakoś sobie radzę. Do czytania dochodziły liczne próby, a skoro próby to i sukcesy i porażki.
 
Do góry Bottom