pilna sprawa, problem z patchem do xp, prosze o pomoc

liscmaq

Użytkownik
Dołączył
Listopad 20, 2002
Posty
56
heja, mam glupi problem, instalowalem orginalnego xp home na kilku - kilkunastu maszynach. Jak wiecie jednego xpeka mozna aktywowac 3 razy na pol roku, inaczej po 30 dniach sie skoczy czas i windowsa przestanie dzialac. Sciagnelem wiec patcha do aktywacji i na kazdym kompie go odpalilem i wyskoczylo okienko "twoj system zostal aktywowany" ......... Minelo 30 dni i teraz wszyscy przychodza ha ha i mozna uruchomic tylko w trybie awaryjnym. Ma ktos jakis sposob na to ? Jak nie to jade z instalka od nowa a nie mam zbytnio czasu, jak ktos mi pomoze stawiam z 4 browary
smile.gif
dzieki
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Moze nieoryginalne keye :?:

Odrazu pisze:
JA DO NICZEGO NIE NAMAWIAM 8)
 

liscmaq

Użytkownik
Dołączył
Listopad 20, 2002
Posty
56
stary nie o to chodzi, windows wziety z polki za 350 zeta i instalowany na 15 maszynach. Key ten sam orginalny i wgrany patch ktory automatycznie robil aktywacje nie laczac sie z netem. Niby wszystko bylo okej ale i tak po 30 dniach sie system wysypal i dziala tylko tryb awaryjny. Wiem ze to troche obok prawa, ale na tym forum to polowa jest obok ha. jak ktos mi pomoze z jakims dzialajacym patchem ktory "wyleczy" te systemy zeby nie trzeba bylo instalowac od nowa to moge w czyms pomoc wzamian
smile.gif
pozdro
 
Do góry Bottom