Pilne!! Proszę o szybką pomoc. :)

damian01

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
6
Nie wiedziałem gdzie dodać ten temat więc dodaje tu.

Czy mógłby mi ktoś założyć konto na stronie www.csx-script.ru i wysłać login i hasło na pw ??
Z góry dziękuje , proszę pomóżcie mi szybko. : /
 

damian01

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
6
Albo chociaż czy by mógł ktoś mi napisać czy mogę jakoś ściągać stamtąd pliki bez konta ??
 

damian01

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
6
translate nie pomaga, znaczy nie da rady tam się zarejestrować, mógłbyś mi pomóc ?
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Nie wiedziałem gdzie dodać ten temat więc dodaje tu.

Czy mógłby mi ktoś założyć konto na stronie www.csx-script.ru i wysłać login i hasło na pw ??
Z góry dziękuje , proszę pomóżcie mi szybko. : /
Na to forum można zarejestrować się dopiero na zaproszenie innego użytkownika forum. Jak nie znajdziesz takiego użytkownika to nie ma szans na rejestrację. Użytkownik forum który może wysłać zaproszenie to administrator, moderator lub osoba mająca co najmniej 10 postów. Dodatkow przed akceptacją rejestracji przez administratora należy uzsadnić chęć uczestnictwa w tym forum.
 

Shady69

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
98
jestem teraz z windy i antyvir blokuje tę stronę, a nie chce narobić syfu - nie moja stacja robocza.
jednakże co to za skrypt forum? vBulletin, IPB, MyBB etc? jeśli to w php to download da się obejść na 100%.
 

damian01

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
6
jestem teraz z windy i antyvir blokuje tę stronę, a nie chce narobić syfu - nie moja stacja robocza.
jednakże co to za skrypt forum? vBulletin, IPB, MyBB etc? jeśli to w php to download da się obejść na 100%.


Raczej php, jak mogę obejść download ?
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Raczej php, jak mogę obejść download ?
No nie do końca, atak sqli to by mógł pomóc albo znalezienie linków bezpośrednich do plików jesli nie są chronione ustawieniami chmodów (atrybutami).
 
Do góry Bottom