pine i poczta w onet.pl

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
Jak ustawic pine na poczte onetu
z smtp sobie poradzilem bo w sumie problemu nie bylo ale z pop3 nie wiem jak, wyrzuca mi tu ze trzeba wpisac server nntp, a gdy wpisze pop3.poczta.onet, wywal przy laczeniu (sprawdzaniu poczty) "Connecting poczta.onet.pl/nntp , Connection time out,19" ? moze sie ktos orientuje co trzeba tam wpisac,
w domain wpisalem poczta.onet.pl
 

Nisia

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2002
Posty
243
A dlaczego w miejsce serwera nntp wpisujesz pop3? Serwer nntp to serwer newsowy (network news transport protocol)... i w zadnym wypadku roli takiej nie spelnia serwer pop3.
Mimo wszystko magiczne g o o g l e nigdy nie zawodzi, na grupach dyskusyjnych takich pytan juz troche bylo... Mysle, ze to Ci sie przyda, a jak nie to na pewno g o o g l e wypluje cos innego na zapytanie 'pine and pop3'
http://www.washington.edu/pine/pine-info/2...9/msg00035.html

PS do moderatorow, dlaczego w miejsce slowa 'g o o g l e' wepchneliscie te jakze pouczajaca fraze dot. regulaminu? Bo skoro, chce napisac zeusikowi, ze znalazlam odpowiedz na 'g o o g l e.pl' to nie znaczy ze ma przeczytac regulamin... a moze to ja mam go przeczytac???
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Nisiu postaraj sie zrozumiec, ze przez ostatni czas ludzie zamiast pomagac pisali "idz i poszukaj na googlach". Zeby tego uniknac musielismy cos wymyslec.

P.S. Czy ja zle widze czy ty to ??!!
<
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
hehe dzieki Nisia wszystko juz chodzi
wystarczylo dopisac w inbox-path =
Kod:
 {pop3.poczta.onet.pl/pop3/user=uzytkownik}
 
Do góry Bottom