Pingi I Niechciany robak

lewyxd

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 3, 2009
Posty
2
Witam!
Chciałbym wam powiedzieć co mi się przydażyło , i liczę na to że mi pomożecie. Otóż rano 7-8 pingi w grach mam malutkie 70-100 i internet też szybko chodzi. Lecz gdy minie godzinka lub dwie internet strasznie spowalnia transfer mam 3kb/s pingi 4000. Podejrzewam że ktoś mi wchodzi i obniża (zamula) transfer. I teraz kieruję pytanie do was, co to może być? Pomóżcie !!!
<
<
<
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
mozliwe ze Twoja sieć ma przeciążenie na radiolinii np miedzy osiedlem a centralnym biurem)
mozliwe tez ze ktoś podpina sobie Twoj adres MAC w takich godzinach
<

albo tez coś nie tak Z twoim urządzeniem ale nie sądze, zapytaj o to Twojego dostawcy internetu,

a jezeli sam kombinujesz z MAC adresami to sie nie dziw
<
 

lewyxd

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 3, 2009
Posty
2
zaraz zaraz ja się łączę przez wifi do HOTSPOTA który jest na szkole podstawowej
Co zrobić?Antywirus nic nie wykazał ;/
 

sokimicro

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2009
Posty
26
eh dobrze ze nie mowisz ze sie wlamales do tego hot-spota... a tak normalnie to proponowal bym np skorzystac z backtracka i mdk3 i jedziesz odlaczasz wszystkich i masz slicznego necika
<
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
a potem szukają "hakera" i jak opiekun pracowni nie jest tottalnym zerem tokoleś idzie na 24h lub do wyjaśnienia sprawy conajmniej :/ jak nie potrafisz pomóc konstruktywnie to nie pisz.
 
Do góry Bottom