Pingowanie ... blokada ?

suNtrick

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 18, 2011
Posty
6
Czesc :)

uzywam tylko awasta ... mam stale ip :) poza tym gosc ktory mnie pinguje i tak zawsze do niego dojdzie :)
nie mam routera :) gosc ktory mnie pinguje uzywa jakiegos programu i nie pinguje mnie z 1 ip :) tylko co chwile z innego :)
jak moge skutecznie zablokowac pingowanie ?
 

suNtrick

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 18, 2011
Posty
6
probowalem wczoraj kerio :) nic nie daje :)
btw zainstalowalem sobie tora :) ustawilem we wszystkich ustawieniach inny port itd itp :) na wszystkich przegladarkach mi pokazuje ze mam inne ip :)

jezeli uda mis ie zrobie zeby na programie 'ventrilo' jest to cos w stylu skype ale mniej zamulajacy i w Messengerze ustawic zeby nie bylo widac mojego ip :) to on nigdy go nie dostanie :) i wiecej mnie nie spinguje :)
tylko jak ustawic ventrilo i msna pod tora ? bo dziala mi on tylko na przegladarki :(
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
To może :) urwij :) od internetu :) kabel :)

Jak :) dostajesz :) po :) łączu ddosem :) to :) nic nie :) poradzisz.
 

KSU

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2010
Posty
35
Jeju! Nareszcie ktoś to ujął w przejrzysty sposób. Bo już mnie męczył ten temat...
 

suNtrick

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 18, 2011
Posty
6
nie wiem co Cie meczylo w tym temacie poprostu szukam pomocy bo nie wiem co mam zrobic wczoraj zainstalowalem Tiny Personal Firewall nawet mi nie pokazalo ze cos chce sie ze mna polaczyc po tym jak gosc mnie spingowal
@down: napisalem tu bo widze wypowiadaja sie tu inteligentni ludzie i myslalem ze ktos mi pomoze ?
a jak Ci sie nudzi czytanie tematu to nie musisz sie w nim wypowiadac ?
 

Steven@ElipsaCrew

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2011
Posty
3
Antywirusy nic tu nie pomogą.
Dobre rutery (np. firmy CISCO) potrafią zatrzymywać większość ddosa.
Mozesz także poprosić usługodawce internetowego o wyciszenie TTL, wtedy pakiety pingu nie będą dochodzić.
 
Do góry Bottom