Pisanie temató od 5 postów

Status
Zamknięty.

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
Ludzie wchodzą na forum, piszą jakiegoś beznadziejnego posta (mam gg, jak shakować kompa) i już nie wracają. A ja mam pomysł jak to zmienić. Proponuje, utworzyć mozliwość pisania tematów dopiero od 5 postów. Taki laik zanim zada beznadziejne pytanie, będzie musiał trochę popisać. Może się czegoś nauczy, zanim zada pytanie typu jak ściągać wirusy...
Co Wy na to???
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by PHmaster
Ludzie wchodzą na forum, piszą jakiegoś beznadziejnego posta (mam gg, jak shakować kompa) i już nie wracają. A ja mam pomysł jak to zmienić. Proponuje, utworzyć mozliwość pisania tematów dopiero od 5 postów. Taki laik zanim zada beznadziejne pytanie, będzie musiał trochę popisać. Może się czegoś nauczy, zanim zada pytanie typu jak ściągać wirusy...
Co Wy na to???
dobre tylko jak uzbiera te 5 postow?
<
 

Question

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2006
Posty
56
Tak nie może pisać postów, a od 5 napisanych postów będzie mógł się wypowiadać. Inteligentne...
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
1.Możliwość pisania postów będzie włączona
2.Mozliwość zakładania nowych tematów będzie wyłączona i włączy się dopiero od 5 postów
Takie trudne???
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by PHmaster
1.Możliwość pisania postów będzie włączona
2.Mozliwość zakładania nowych tematów będzie wyłączona i włączy się dopiero od 5 postów
Takie trudne???

no teraz to wytlumaczyles ze juz chyba kazdy rozumie nawet dobry pomysl
<
tylko obawiam sie ze glupie posty beda pojawiac sie w innych tematach.
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
Originally posted by Kornik52+--><div class='quotetop'>CYTAT(Kornik52)</div>
<!--QuoteBegin-PHmaster
1.Możliwość pisania postów będzie włączona
2.Mozliwość zakładania nowych tematów będzie wyłączona i włączy się dopiero od 5 postów
Takie trudne???

no teraz to wytlumaczyles ze juz chyba kazdy rozumie nawet dobry pomysl
<
tylko obawiam sie ze glupie posty beda pojawiac sie w innych tematach.[/b]
To ironia, czy zrozumiałeś, bo już sam nie wiem, czy mam dalej tłumaczyć :kreci: :pPP
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by PHmaster+--><div class='quotetop'>CYTAT(PHmaster)</div>
Originally posted by Kornik52@
<!--QuoteBegin-PHmaster

1.Możliwość pisania postów będzie włączona
2.Mozliwość zakładania nowych tematów będzie wyłączona i włączy się dopiero od 5 postów
Takie trudne???


no teraz to wytlumaczyles ze juz chyba kazdy rozumie nawet dobry pomysl
<
tylko obawiam sie ze glupie posty beda pojawiac sie w innych tematach.
To ironia, czy zrozumiałeś, bo już sam nie wiem, czy mam dalej tłumaczyć :kreci: :pPP[/b]
zrozumialem przeciez glupi nie jestem ;D
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
NIE !!

Forum jest dla wszystkich ! bez ograniczen ! (oczywiscie jesli przestrzegaja regulamin
smile.gif
)
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
Originally posted by FDJ
NIE !!

Forum jest dla wszystkich ! bez ograniczen ! (oczywiscie jesli przestrzegaja regulamin
smile.gif
)
1Sami narzekaliście, żeby zrobić taki teścik przed rejstracją, a 5 postów mogłoby to zadanie spełnić
2.Chce Ci się wstawiać warny za tematy jak shakować forum znając maila admina???
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by PHmaster+--><div class='quotetop'>CYTAT(PHmaster)</div>
<!--QuoteBegin-FDJ
NIE !!

Forum jest dla wszystkich ! bez ograniczen ! (oczywiscie jesli przestrzegaja regulamin
smile.gif
)
1Sami narzekaliście, żeby zrobić taki teścik przed rejstracją, a 5 postów mogłoby to zadanie spełnić
2.Chce Ci się wstawiać warny za tematy jak shakować forum znając maila admina???[/b]

1. Nikt z moderatorow tak nie pisal. Po za tym admin jest przeciwny wiec nie przejdzie.
2. Tak.
 

rem

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2006
Posty
200
Dla mnie pomysł jest bez przyszłościowy , FDJ dobrze napisał że forum jest dla wszystkich. Przyjdzie jakaś osoba i nie będzie mogła napisać co chce i materaz zrobić burdel w 5 tematach w których pewnie nie ma pojęcia :?:
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Jestem przeciw temu pomyslowi, ale mozna zaostrzyc kary, np. za 1 post typu 'mam ip, co moge z tym zrobic' od razu warn o wartosci 3, albo nawet ban, modzi by to sobie uzgodnili.
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
ok, to temat mozna zamknąć, wszyscy, którzy wzieli udział w dyskusji otrzymują plusika :heej:
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Originally posted by PHmaster
ok, to temat mozna zamknąć, wszyscy, którzy wzieli udział w dyskusji otrzymują plusika :heej:


mam taki mały zapytnik, w czym oni Ci pomogli??
<
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by HeadShot
Jestem przeciw temu pomyslowi, ale mozna zaostrzyc kary, np. za 1 post typu 'mam ip, co moge z tym zrobic' od razu warn o wartosci 3, albo nawet ban, modzi by to sobie uzgodnili.

przejzyj ostrzezenia
smile.gif
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
jak to w czym pomogli???
aktywny udział w dyskusji i rozwianie wątpliwości, czy mój pomysł dobry, czy zły ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom