Piszemy Gadu-Gadu Flooder...

lemoniak2

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2007
Posty
16
;/

Ja nie moge dodac komponentu nie wiem czemu error mi sie wyswietla wrzuce screen





nie wrzucil sie ;/ ale tu jest jak co http://tgjtyjvn.vmvmgytjm.k.patrz.pl
 

_Quak_

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2007
Posty
63
A czy wie ktoś jak najszybciej można wysyłać wiadomości z jednego nr gg tak żeby nie dostać bana? Chodzi mi o dłuższy czas wysyłania wiadomości czyli na przykład jak będę wysyłał wiadomość co sekundę przez jakieś 2 minuty to dostanę bana?

Bo jak nie to założyłbym sobie jakieś 20 numerów i by było 20 wiad/sec do kolegi
<
no i w każdej na przykład jakieś 50 różnych emotikonek, czyli gg by się zawiesiło na 100% jak ktoś nie ma włączonej opcji przyjmowania wiadomości tylko od znajomych
smile.gif
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by _Quak_
A czy wie ktoś jak najszybciej można wysyłać wiadomości z jednego nr gg tak żeby nie dostać bana? Chodzi mi o dłuższy czas wysyłania wiadomości czyli na przykład jak będę wysyłał wiadomość co sekundę przez jakieś 2 minuty to dostanę bana?

Bo jak nie to założyłbym sobie jakieś 20 numerów i by było 20 wiad/sec do kolegi
<
no i w każdej na przykład jakieś 50 różnych emotikonek, czyli gg by się zawiesiło na 100% jak ktoś nie ma włączonej opcji przyjmowania wiadomości tylko od znajomych
smile.gif

Hmm.. w timerze byś musiał ustawić w zakładce Properties w Object Inspector Interval (jeden 1000 to jedna sekunda jakoś tak to było) i byś musiał jeszcze ustawić w kodzie źródłowym aby tylko 1 wiadomość na sekunde wysyłało.

Przykład :

Nie :

Kod:
procedure TForm1.Timer1Timer(Sender: TObject);

begin

hgg1.SendMessage(strtoint(Numer_Ofiary.text),Wiadomosc.text,[]);

hgg1.SendMessage(strtoint(Numer_Ofiary.text),Wiadomosc.text,[]);

hgg1.SendMessage(strtoint(Numer_Ofiary.text),Wiadomosc.text,[]);

end;

Tylko :

Kod:
procedure TForm1.Timer1Timer(Sender: TObject);

begin

hgg1.SendMessage(strtoint(Numer_Ofiary.text),Wiadomosc.text,[]);

end;

Mam nadzieje że dobrze napisałem
<
 

_Quak_

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2007
Posty
63
Tak dobrze napisałeś. Wiem jak to napisać aż tyle delphi to umiem
smile.gif

Tylko czy ktoś może powiedzieć jak szybko można te wiadomości wysyłać? Tak żebym mógł bez dłuższej przerwy przez 2 minuty wysyłać wiadomości. Czy jak ustawię na 1sec czyli na 120 wiadomości w 2 minuty z 1 numeru to czy będzie ban czy nie? A jak ustawię na pół sec itd... Jak można optymalnie?

[ Dodano: 29-05-2007, 22:17 ]
Zmieniłem trochę program. Trzeba mieć 30 numerów gadu i 30 haseł do nich oczywiście. Wtedy można wpisać treść wiadomości i wszystko ładnie działa
<
Dzisiaj floodowałem 8 osób z klasy i wszyscy poświadczyli że działa i że jest wkurzające i zamula neta strasznie ;p I co najważniejsze żaden numer nie dostaje bana
smile.gif

Pewnie nikomu nie zależy więc nie zamieszczam programu narazie ;p jaby ktoś chciał to mogę na rapidshare wrzucić
smile.gif
Programik na szybko napisany więc bez bajerów ale ważne że działa
<
 

puziqqq

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
9
To tak, pierwsze co powiem to: Jestem Noobem. Więc mam takie pytanie... czy dało by się przerobić to tak że widzisz co on ci odpisuje i co ty piszesz? bo mi chodzi żebym widział co on pisze ale też chciałbym widzieć co ja mu napisałem xD Help me... proszę dać jakieś wskazówki albo gotowca bo ja dopiero od dziś programóje w delphi, tak to czasami w C++
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by puziqqq
To tak, pierwsze co powiem to: Jestem Noobem. Więc mam takie pytanie... czy dało by się przerobić to tak że widzisz co on ci odpisuje i co ty piszesz? bo mi chodzi żebym widział co on pisze ale też chciałbym widzieć co ja mu napisałem xD Help me... proszę dać jakieś wskazówki albo gotowca bo ja dopiero od dziś programóje w delphi, tak to czasami w C++

www.hackme.pl --> dział artykuły auto sekretarka do gg
www.4programmers.net --> poszukaj tu
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by puziqqq
To tak, pierwsze co powiem to: Jestem Noobem. Więc mam takie pytanie... czy dało by się przerobić to tak że widzisz co on ci odpisuje i co ty piszesz? bo mi chodzi żebym widział co on pisze ale też chciałbym widzieć co ja mu napisałem xD Help me... proszę dać jakieś wskazówki albo gotowca bo ja dopiero od dziś programóje w delphi, tak to czasami w C++
=======================================================
Dodajesz gdzieś na formę memo ( w tym okienku będziesz widział rozmowę)
Dodajesz jeszcze button (przycisk gdy klikniesz wysyłasz wiadomość)
I Edit (pole w którym wpiszesz tekst do wysłania)
I dajesz jeszcze labelededit (takie połączenie labela i edita)

Czas na Kod:

Zmieniasz nazwe HGG na gg (name w object inspector)
-Klikasz dwa razy na przycisk i dajesz.
Kod:
gg.sendmessage(strtoint(labelededit1.text),edit1.text,[]);

memo1.Lines.Add('-Ja do ' +labelededit1.text+' : '+ edit1.text);

memo1.Lines.Add(' ');

edit1.clear;
//Kod wysyła wiadomość z edit1'a do numeru który wpiszesz w label edit
//Następnie dodaje w memo1 tekst "-Ja do+(NUMER_ODBIORCY)+tekst)
//Dodaje odstęp w memo1
//Czyści edit czyli pole z wysłanym tekstem


-Teraz klikasz na thgg i w object inspector w zakładce Events >> OnMessage dodajesz:

Kod:
memo1.lines.add(IntToStr(GGNumber) +': ' + MessageContent);

memo1.Lines.Add(' ');

Beep;
//dodaje do memo numer kolesia co napisał + wiadomość
//dodaje odstęp
//odgrywa dzwięk "beep;"


PORADA BY SMARK
smile.gif

=======================================================
 

weemanjz

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 24, 2007
Posty
2
Mam problem z tym flooderem. Gdy chcę się zalogować, wyskakuje mi TAKI błąd. Ktoś wie, co mogę mieć źle?
 

puziqqq

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
9
Siemka, czy przerobił by mi ktoś ten kod: memo1.lines.add(IntToStr(GGNumber)+ '(' +IntToStr(GGNumber)+ '):'); tak aby wyglądał tak: [NumerGG]([Status]):
 

DarkItachiPL

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2007
Posty
58
Ziomuś wymiatasz... FireWall'a nie mam ale zmieniłem 500 na -1 i działa tylko gdzieś po minucie wyskakuje że coś z socketem jest nie tak ;(

//Edit:

Za szybko się nacieszyłem gdyż chcąc sprawdzić czy naprawdę łączy z serwerem przed wywaleniem błędu, okazało się że nie łączy ;( Teraz także dodaje zdjęcie tego błędu:
errorsocketxt1.png
 

PoP_Gniezno

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2006
Posty
15
Nie czytałem całego tematu.. ale wysyłanie flood'a z jednego numeru jest niepraktyczne...

nie lepiej np.
- zrobić kilkadziesiąt/kilkaset numerów
- wczytać je do jakieś listy w programie... potem na podstawie "count" tej listy utworzyć tyle samo komponentów dynamicznych?
- obsłużyć te komponenty dynamiczne i z każdego numeru wysłać wiadomość pod jeden numer w tym samym momencie

zrobiłem taki flooder z rok temu.. nawet był na tym forum.. lecz oczywiście nie przewidziałem, że będzie taki popyt na program i nie zabezpieczyłem go dobrze przez co numery często były blokowane..

kody źródłowego nie dam na razie.. i tak bardzo dużo podpowiedziałem.. proponowałbym iść właśnie w tym kierunku
 
Do góry Bottom