Platne www

ghark

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2002
Posty
19
Jak dostac sie (oczywiscie nie placac) na platne serwisy www?

Moze konkretniej chodzi mi o strone www.sexonline.pl.
Pieniedzy u mnie brak, a na dostepie na ta strone baaardzo mi zalezy....
Wielkie plizzzz. Pomozcie, Podpowiedzcie cos.....
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Moze konkretniej chodzi mi o strone www.sexonline.pl.
Pieniedzy u mnie brak, a na dostepie na ta strone baaardzo mi zalezy....
Wielkie plizzzz. Pomozcie, Podpowiedzcie cos.....[/b]

AccessDiver <-------- tym sprubuj bo ineczej to nie tu do tlumaczenia.
 
B

b4d4ss

Gość
uzyj sobie jakiegos lamacza hasel do stron memberskich: wwwhack, passcraft, clm2000, accessdiver ...
slownik, liste proxy i zostaw sobie kompa na noc wlaczonego...
 

666dobry

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2002
Posty
13
Sa strony udostepniajace hasla na takie strony. Ale jak tylko taka strona powstanie, to zaraz ginie.
 
B

b4d4ss

Gość
eeeee tam ginie rebbelz jest juz nie wiem ile czasu
smile.gif
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
uzyj sobie jakiegos lamacza hasel do stron memberskich: wwwhack, passcraft, clm2000, accessdiver ...
slownik, liste proxy i zostaw sobie kompa na noc wlaczonego...[/b]

A skad mozna zessac passcrafta, clm2000, accessdivera?
 

ghark

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2002
Posty
19
No dobrze. Mam te programy i co dalej? Nie mam pojecia jak ich uzywac! Brute to nie wchodzi w rachube, bo na czasie mi zalezy, a slownik? Cholera nawet nie wiem jak sie toto je ani z czym :-(
P.S.
Bad. A co to to "rebbelz"? Mozna cos wiecej na ten temat?
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
No dobrze. Mam te programy i co dalej? Nie mam pojecia jak ich uzywac! Brute to nie wchodzi w rachube, bo na czasie mi zalezy, a slownik? Cholera nawet nie wiem jak sie toto je ani z czym :-(
P.S.
Bad. A co to to "rebbelz"? Mozna cos wiecej na ten temat?[/b]

No jak chcesz dostac sie do platnej stronki zeby sobie poogladac rozumiem nie pie podminiac stronki to uzyj latwego w urzyciu AccessDiver <----------- idealne to tego typu ,,niby wlamuw".
 
B

b4d4ss

Gość
<div class='quotetop'>CYTAT
No dobrze. Mam te programy i co dalej? Nie mam pojecia jak ich uzywac! Brute to nie wchodzi w rachube, bo na czasie mi zalezy, a slownik? Cholera nawet nie wiem jak sie toto je ani z czym :-(
P.S.
Bad. A co to to "rebbelz"? Mozna cos wiecej na ten temat?[/b]

No jak chcesz dostac sie do platnej stronki zeby sobie poogladac rozumiem nie pie podminiac stronki to uzyj latwego w urzyciu AccessDiver <----------- idealne to tego typu ,,niby wlamuw". [/b][/quote]

rebbelz to polska grupa crackerow (nie mylic z grupami zajmujacymi sie lamaniem zabezpieczen softu) sa bardzo dobrzy i pieknie robia swoja robote
<


no coz stary nie podam ci instrukcji uzywania tego softu bo to sie mija z celem, instrukcje do access'a znajdziesz na stronce rebbelz'ow
<


miki: a ty sie to za bardzo nie popisales ?
on chyba wie juz jaki program ...
wiec ?
hmmmm przypomnij sobie jak floogales viperka
<


wiem wiem jestem kawal ch&%a nie zostawiam suchej nitki na nikim
<

no coz zdrowe prawa demokracji hahhaha
nie no a powaznie nie wyobrazam sobie panowie tlumaczenia wam na forum instrukcji obslugi lamaczy
smile.gif

a jesli chodzi o slowniki to jest tego cala masa w sieci wiec wystarczy poszukac ...
to chyba na tyle
smile.gif
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
A ci rebbelzi to maja swoja stronke www???A jasli maja to prosze o adresik.
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
CHodzilo mi o to zeby uzyl wlasnie tego bo ty mu kilka podales i nie wiedzial jak sie obslugiwac to mu powiedzialem kruru moim zdaniem jest najlepszy do tego co chce zrobic.
 

ghark

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2002
Posty
19
No i prawie sie udalo... Uruchomilem AccesDriver, pomielil pomielil, nawet niezbyt dlugo (ok. 40 min) i jest! Jest haselko. No to zaraz na members, wpisuje login, pass..... i lipa "haslo nieprawidlowe". No to od nowa AD w ruch, mieli mieli i jest! Nowe haselko! No to members wpisuje... i lipa znow "haslo nieprawidlowe".
Czemu tak jest ze AccesDriver znajduje haslo i login a nie mozna sie na nie dostac?????
 

sWhite

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2002
Posty
203
spróbuj odczekać byc może osoba której masz hasełko jest w tym momęcie zalogowana, a jak jest to ty się w tedy nie zalogujesz bo na takich serwerach 2 osoby na raz nie ruszajš
 

ghark

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2002
Posty
19
spróbuj odczekać byc może osoba której masz hasełko jest w tym momęcie zalogowana, a jak jest to ty się w tedy nie zalogujesz bo na takich serwerach 2 osoby na raz nie ruszajš[/b]

Hmm. Z tego wynika, ze osoby ktore posiadaja te dwa loginy i hasla, ktore ja mam wcale sie z tej strony nie wylogowuja, poniewaz probuje od trzech dni o roznych porach i ciagle jest to samo. A jakos trudno mi uwierzyc ze ktos spedza na jednej stronie 15 godzin na dobe.... Wiec moze jest jakas inna przyczyna ze te hasla z AccesDriver -a nie chca dzialac?
 
G

Guest

Gość
proste jak drut, jest w opcjach AD funkcja testowania
hasel jezeli to niepomaga to haslo & id membersa trzeba
recznie wpisac, ponadto niektore systemy bilingowe
np. ibill o zalogowaniu dwoch membersow na jedno haselko
w tym samym czasie haslo blokoja
 
G

Guest

Gość
ponadto jak przegniesz z szybkoscia testowania
haselek to moze nastapic blad i dlatego
takie efekty najlepiej ustawic w AD do 50 lub mniej
 
B

b4d4ss

Gość
eeeeeeeeeeeee te cracki sa opisane na stronce rebellzow, eeeeh a wogole jaka przyjemnosc w (auto cenzura) stronach ?
 

ghark

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2002
Posty
19
eeeeeeeeeeeee te cracki sa opisane na stronce rebellzow, eeeeh a wogole jaka przyjemnosc w (auto cenzura) stronach ?[/b]
No ja moze nie umiem szukac, ale nic takiego nie znalazlem na stronie rebellzow. A jesli chodzi o to jaka przyjemnosc - to jesli sa to zdjecia kogos kogo sie dobrze zna - to jest to przyjemnosc :p
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
<div class='quotetop'>CYTAT
eeeeeeeeeeeee te cracki sa opisane na stronce rebellzow, eeeeh a wogole jaka przyjemnosc w (auto cenzura) stronach ?[/b]
No ja moze nie umiem szukac, ale nic takiego nie znalazlem na stronie rebellzow. A jesli chodzi o to jaka przyjemnosc - to jesli sa to zdjecia kogos kogo sie dobrze zna - to jest to przyjemnosc :p[/b][/quote]

Chcesz loginy do (auto cenzura) stronek mam od huja.

Kiedys na forum dawalem.
 
Do góry Bottom