Plik SAM

tom_007

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 21, 2005
Posty
3
Wiam, dziś na informatyce uruchomiłem płyte linuxa live cd i skopiowałem plik SAM. Teraz jestem u siebie w domu i mam ten plik na dysku, jakim programem moge wyciagnac z niego haslo?
 

tom_007

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 21, 2005
Posty
3
A co zrobić zeby ten program wykorzystywal caly procesor, mam 3.00 Ghz a jak wlacze ten progs(LC5) i zrobie ctrl+alt+del i wydajnosc to procesor uzywany jest w 50-53% Wogóle nie wiem za bardzo jak go uzywac.... gdy robie zeby zaczelo łamac hasło to przechodzi to przez trzy etapy, dictionary attack, hybird attack, brute force i jak w opcjach zrobie ze w hasle sa litery i cyfry od 0-9 to przy hybird attack bardzo dlugo to sie robi.... staje na 66% i klapa ;/ i jak robie zeby zaczelo lamac to mam do wyboru dwie ikonki LM hashes i NT hashes ktora wybrac? I ostatnie pytanie jak ładuje plik SAM do tego programu to wchodze w zakładkę import>Import from sam file i wychodzi okienko, file name i mam wskac tam sciezke pliku nom to wsakuje, jest to pulpit i pod tym jest jeszcze takie coś jak Startup key stroing i mam zaznaczone Additional encryption is used i pod tym jest jeszcze zaznaczone Startup key in registry i mam wskazac pod tym jakas sciezke do "system file name"
smile.gif
mam to wszystko odfajczyc? bo nie wiem jaki plik wskazac...

[ Dodano: 21-06-2006, 20:40 ]
może jest tu ktoś komu móglbym przeslac ten plik zeby go rozfzyfrował? ;/
 

TBH

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2006
Posty
28
alt ctrl del

menadzer zadan > procesy > znajdujesz proces > prawy klik > priorytet > wysoki (albo czasu rzeczywistego)

pozdro
 

tom_007

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 21, 2005
Posty
3
a jak pyta o ten system file name to co zrobic? wlasnie sie skapnolem ze ten plik sam byl na systemie gdzie jest sp2 czli ma syskey'a bo jak odpalilem ten plik przez program SAMinside to w haslo nt i lm bylo wpisane syskeyed... Kurde moglby mi ktos pomoc z tym na gg? moj nr to 1202844 albo jest tu ktos tak dobry i rozkodowalby mi ten plik? :whoeva:
 
Do góry Bottom