Pliki *.exe

Status
Zamknięty.

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Wiem że trochę o tym było ale nie do końca odpowiedziane dlatego zapytam: Jak mozna robić pliki *.exe czy to jakiś program do tego potzrebny specjalne komendy do pisania ?? Tak jak w pliku wsadowym *.bat jest otwiera się plik edit i nazwa pliku i się pisze tak w *.exe nie amm pojęcia.
Przy okazji jest jakis program do zmieniania ikon plików *.exe i *.bat ??
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by jackal_21+--><div class='quotetop'>CYTAT(jackal_21)</div>
Wiem że trochę o tym było ale nie do końca odpowiedziane dlatego zapytam: Jak mozna robić pliki *.exe czy to jakiś program do tego potzrebny specjalne komendy do pisania ?? Tak jak w pliku wsadowym *.bat jest otwiera się plik edit i nazwa pliku i się pisze tak w *.exe nie amm pojęcia.[/b]
:mruga:
Poprawny plik exe możesz stworzyć w hex edytorze, o ile umiesz. No i za pomocą kompilatora oczywiście.

<!--QuoteBegin-jackal_21

jest jakis program do zmieniania ikon plików *.exe i *.bat ??
Jest.
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Poprawny plik exe możesz stworzyć w hex edytorze, o ile umiesz. No i za pomocą kompilatora oczywiście.[/b]
Ten program za trudny
<

Bat2Exe chyba :)[/b]
a tego nie mogę ściagnąc jedynie to na forach o nim piszą a ściagnąc nie można ;/

Nie ma jakiś prostrzych programów ??
 

marcinmx

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2004
Posty
98
Originally posted by jackal_21
<div class='quotetop'>CYTAT
Poprawny plik exe możesz stworzyć w hex edytorze, o ile umiesz. No i za pomocą kompilatora oczywiście.
Ten program za trudny
<

Bat2Exe chyba :)[/b]
a tego nie mogę ściagnąc jedynie to na forach o nim piszą a ściagnąc nie można ;/

Nie ma jakiś prostrzych programów ??[/b][/quote]
http://www.computerhope.com/download/utility/bat2exe.com

nie ma prostszych, chcesz cos umiec to czytaj, nie to w...
:glaszcze:


ty nawet szukac nie umiesz!
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by jackal_21
Nie ma jakichś prostrzych programów ??
Są :mruga:
[hide:70a47f7720]
Link do ściągnięcia:
Kod:
http://mo4x.ovh.org/Quick.Batch.File.Compiler.v2.0.7.0.WinAll.Cracked-UnderPl.rar
Hasło do archiwum:
Kod:
324897563874gj3587gjm64
[/hide:70a47f7720]
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Wiem ale chodziło mi o program do robienia plików *.exe a żeby go spakowac SFX'em to trzeba najpierw miec plik *.exe
smile.gif
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
Ale winrar ma w swoim katalogu pliki z sfx'em .zip i .rar, można tam wsadzić dowolną binarkę a on ja doklei na początku archiwum. (tak, że plik da się wypakowac z menu po kliknięciu prawym, a klikając 2 razy odpala się tą binarkę - np info o uszkodzonym archiwum ;))
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Programowaniu w jakim języku ?? A zresztą chodziło mi o program program dostałem podziekowałem więc po co dalej ciągnąc ten temat
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom