Po co jest ta strona

Szalony Kojot

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
176
Zastanawiam się po co jest ta strona. Ludzie przedstawiają tutaj swoje problemy, czasem są rozwiązywane czasem nie... To forum powinno być forum obrony przed hacherami a nie haker.com.pl :no:

Wiele "znanych urzytkowników o**rz**ia (upomina) za to, że ktośtam chce kogoś shackować, czy coś w tym stylu, a sami piszą złośliwe programy i hackują ,nie mówcie że nie jeżeli ktoś zrobił program np. keylogger to chyba pocos a nie do celów edukacyjnych.

Ci ludzie piszą potem w postach " Nie hackuj nikogo bo to niezgodne z prawem" a sami sprzedają programy wyrządzające szkody (w celach edukacyjnych :hahaha: )

Zanim cos napiszecie pomyślcie co robiliście sami wcześniej :nauka: I dojdzcie do właściwych wniosków. :whoeva:

Nie zwracam się do wszystkich o_O
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Hmm, a widzisz inna sensowna mozliwosc na sprawdzenie w praktyce jak zaklada sie hooka na klawiature? Czy jakiegokolwiek?
Fakt - sam nie popieram takich aplikacji udostepnianych publicznie.
Dobre jest w tym to ze czasami sie ktos opamieta i zrobi np utrudnienie dla tibia h4x0row, dobre jest tez to ze przez glupote i nieobycie userow tego softu szybko staje sie to wykrywalne.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Zacznijmy od tego zeby sie wlamac trzeba miec wiedze.
Odpowiadajac w stylu "oj nie ladnie sie wlamywac" ma zniechecac tych ktorzy chca sie wlamac i posuc lub cos ukrasc .
MAsz wiedze to nie zapytasz sie jak sie wlamac.
Sadze ze temat bez sensu kolejna osoba ktora malo umie i mysli ze cos wie.
Ps programy hack ? co to :hahaha:
 

Szalony Kojot

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
176
Wcale nie uważam, że jestem wszechwiedący. Uważam że nic nie wiem ;p
A ty od razu mi czytasz w myślach rozgryzłeś mnie ;pp
Nie chce się kłócić bo ja tylko interesuję się hakerstem i jestem newbie;p
Nie od razu się wszystko wie, przpomnijcie swoje porządki
Hym nie chcę nikogo denerwować i nikogo obrażać
<

Przepraszam jak kogoś uraziłem
<


A to " oj nieładnie się włamywać " to było specjalnie tak napisane o_O
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Ja zaczynalem od nauki jezykow html
<
i troszke javascript
Teraz delphi i moze java.
Przed zarejestrowaniem sie na forum umialem podstawawa obsluge komputera (linia komend tez).
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Ja na tym forum czytam o coraz to nowszych wersjach tronajów ich opisy co robią, także artykuły jak się włamywac itd. hehe i sprawdzam jak to działa co atakuje jak się dostaje do mojego kompa i w systemie zmieniam rózne rzeczy doinstalowuje programy zabezpieczające by taki ktoś miał się trudniej włamać
smile.gif

Moim zdaniem forum jest potrzebne
<


Ps. Zeby zajmowac się ochroną sieci trzeba najpierw poznać jak tą ochronę złamać
<
 

Szalony Kojot

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
176
Stronka mi bardzo pomoga i cieszę się, że jest. Hehe ja też uczę się html a nawet znam i flasha trochę próbuję używać ale nie stać mnie na Macromedia Flash Mx. Nom to tyle proszę o zamknięcie tematu ;p Jak mogę ;p
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Owszem co niektórzy piszą złe programy :evil: ale zauwarz ze do tych programow dostarczany jest zazwyczaj deinstaltor. Piszemy także pożyteczne programy niedługo mam zamiar napisać program do obrony przez polskimi trojanami bedzie on polegał na tym iż będa sprawdzane połączenia z siecią gg, i gdy jakaś aplikacja bedzie chciała się połączyc to program wywawli odrazu numer atakującego itp. Jeszcze zobaczymy co to bedzie to dopiero plany nie wiem czy do realizacji, ale myśle ze da sie cos takiego zrobić.
 

Szalony Kojot

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
176
Originally posted by Kornik52
Piszemy także pożyteczne programy niedługo mam zamiar napisać program do obrony przez polskimi trojanami bedzie on polegał na tym iż będa sprawdzane połączenia z siecią gg, i gdy jakaś aplikacja bedzie chciała się połączyc to program wywawli odrazu numer atakującego itp. Jeszcze zobaczymy co to bedzie to dopiero plany nie wiem czy do realizacji, ale myśle ze da sie cos takiego zrobić.

No i super masz moje błogosławieństwo :yes: ;p I powodzenia w tworzeniu czegoś pożytecznego...
 

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
Heh, ja 15 minut temu skończyłem mój super-duper program Internetowy Detektyw z pomocą M1ch00 i AstRX'a
<
I właśnie po to jest ta strona, ma tak naprawdę jedyne forum, które mi się podoba i chce mi się tu zaglądać.
Kod:
{ offtopic xD }
Ale najgorsze jest to, że nie umiem pisać stron internetowych i mi się nie chce nauczyć
smile.gif
FrontPage wystarcza xD. Pamiętam, że kiedyś umiałem przywoitą stronkę w notatniku napisać, ale od kiedy zainstalowałem Office'a z FrontPagem, Microsoft pozbawił mnie tej umiejętności w ciągu kilku miesięcy
smile.gif
[/code]
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Zeby napisać stronkę w notatniku (HTML) to nie problem gorzej jest z dynamiką strnki te wszystkie skrypty PHP java i Flash
smile.gif
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Do PHP to notepad++.
Ma podswietlanie skladni wielu jezykow i dobrze mi sie w nim pisze, wiecej nie trzeba.
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by D0han
Do PHP to notepad++.
Ma podswietlanie skladni wielu jezykow i dobrze mi sie w nim pisze, wiecej nie trzeba.

Ja polecam PSPad, oprocz tego co wymnienil d0han program posiada m.in. hex edytor,mozliwosc kompilacji programu napisanego w c++, asemblerze i innych jezykach, jest calkowicie darmowy, i wiele wiele innych mozlowosci, jak np.kodowanie md5, sha1,md4,RIPEMD160, kalkulator jednostek, obliczanie wyrazenia...
<
dlugo by wymieniać. Program zajmuje niecałe 3,17 MB.
Strona domowa
 

Szalony Kojot

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
176
Ej wiem, że to głupie pytanie html umiem dobrze i chciałbym się nauczyć php. Jeżeli zrobię stronkę w html i zmienię jej ścieżke na indeix.php to będzie działać ? Mi coś nie bardzo możęcie powiedzieć co trzeba zmnienić ??????
PS: stronka www.lublin.leparkour.prv.pl

~Jeśli to złe miejsce proszę moda o przeniesienie~
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
jak zmienisz z html/htm na php to bedzie działało normalnie tylko musisz mieć na serwerze ustawione żeby obsługiwał php
smile.gif
 

Szalony Kojot

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
176
Nie rozumiem -> jak mam poprawić np błąd:

Error Line 58 column 142: non SGML character number 156.

...ncjonalny sposób poruszania się po mieœcie, zakładajšcy nieco inne, niż

I co z tym "m" mam zrobić??Jest dużo takiego typu rzeczy...
 
Do góry Bottom