po zmianach

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Po zmianach nie podoba mi się brak jednej funkcji która była wcześniej, mianowicie przy otwieraniu tematu, nie przenosi już do ostatnio przeczytanego wątku. Czy da się to zmienić?
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
To sa od ostatniej wizyty. Jezeli chce czytac wszystkie posty to jest to rownoznaczne z koniecznoscia czytania wszystkich od ostatniej wizyty. Byl jeszcze taki szczegol: <post nieczytany> (w prawym dolnym rogu postu) co bylo bardzo pomocne przy rozbudowanych watkach. Eh, w ogole nie moge przyzwyczaic sie do nowego forum :/ wlasciwie jego wygladu... i funkcjonowania de facto
ale coz poradzic
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Heh, nawet staff niezadowolony ze zmian. Czyli wszystko wprowadzone bez konsultacji z pozostałymi.

Skąd ja to znam ;]
 

grześ19

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2008
Posty
57
mi brakuje opcji "pomógł"
smile.gif
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
A ja się cieszę z jej braku potem są awantury że ktoś nie dał albo dał niesłusznie, wymuszanie itd. Z jednej strony dobrze z jednej źle :]
Przyzwyczaiłem się do tego forum i powiem że nawet lepsze jest
smile.gif
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
<div class='quotetop'>CYTAT(Bercik @ 18.04.2008, 22:24) <{POST_SNAPBACK}></div>
Heh, nawet staff niezadowolony ze zmian. Czyli wszystko wprowadzone bez konsultacji z pozostałymi.

Skąd ja to znam ;][/b]
Nie ma co zalamywac rak. Niektorzy wyznaja zasade ze trzeba isc do przodu, wprowadzac zmiany. Czy slusznie? Mozna polemizowac, sa argumenty za i przeciw.
Jeszcze wracajac do "nieczytanych postow". Reszte da sie przezyc. Mowie tu o moim przypadku, mam na tyle czasu zeby czytac wszystkie posty pisane na forum, ale bez zalozenia ze wchodzac musze wyczaic wszystkie odrazu. To sie poprawi i bedzie gitara
<
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Mnie tylko zastanawia dlaczego został wybrany akurat ten silnik. Jak już mówisz, że trzeba iść do przodu - to może lepiej było phpbb3 ;> ?

Tak czy siak ten engine strasznie powolny i generalnie jakiś spasiony. Nie lubie takich rzeczy.
 

bi-tek

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2008
Posty
26
tyle się pozmieniało od mojej ostatnie wizyty. mi teraz forum sie w ogóle nie podoba bo nie ma już swojego stylu takiego jak miało i a teraz jet to forum takie jak inne czyli szare i nie poręczne
 

Shadowsun

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2007
Posty
16
Jak dla mnie zmiany wyszły na dobre. Podoba mi się ten nowy styl forum. Jedyne co mi się w tym wszystkim przeszkadza to favikona. Mam nie standardowy styl ff i nie podoba mi się ten obrazek na czarnym tle, no ale co poradzić
<
.
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
Owszem wyglada lepiej
<
Lecz co z tym banerem czarnym na samej gorze ;> ?? tak zostanie już ?? NO NAME HAKER COM PL ??
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Już było to poruszane. Zostanie dodane po czasie. Wszystko jest w fazie rozwoju. Narazie seriws został tylko przeniesiony.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
<div class='quotetop'>CYTAT(bi-tek @ 21.04.2008, 22:46) <{POST_SNAPBACK}></div>
tyle się pozmieniało od mojej ostatnie wizyty. mi teraz forum sie w ogóle nie podoba bo nie ma już swojego stylu takiego jak miało i a teraz jet to forum takie jak inne czyli szare i nie poręczne[/b]
Ta, stracilo swoja magie ;] to juz nie ten klimat
 

Shadowsun

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2007
Posty
16
Nie wiem dla czego narzekacie. Wszystko jest teraz fajniejsze, ale dobrze by było jak powstało by nowe logo. Można w sumie ogłosić na nie konkurs, ale to zależy od sił wyższych (czyt. Achatesa)
<
.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
<div class='quotetop'>CYTAT(Bercik @ 22.04.2008, 19:22) <{POST_SNAPBACK}></div>
Już było to poruszane. Zostanie dodane po czasie. Wszystko jest w fazie rozwoju. Narazie seriws został tylko przeniesiony.[/b]

Przeniesienie serwisu to nie jest tylko wykonanie konwersji, to akurat zajmuje najmniej czasu i jest najmniej pracochłonne. Forum nie zostało "tylko" przeniesione
 

novciu234

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2008
Posty
90
Mnie tam sie podoba wszystko ;] Cala skórka i reszta jest ściągnieta z innego forum ;] oczywiscie zmieniona ta jest troche ... i jest duzo lepsza
<
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Cala skórka i reszta jest ściągnieta z innego forum ;] oczywiscie zmieniona ta jest troche ... i jest duzo lepsza[/b]

Nic nie zostało ściągnięte czy zgapione z innych for.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
ja tylko czekam na "nieczytane posty" i jak mowi proxa przyzwyczaic sie
/edit
btw, zauwazylem ze nr gg byl zle przeniesiony, chyba jako nr icq widnieje teraz
 
Do góry Bottom