Początek

Anyon

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2012
Posty
3
Witam!
Jestem nowy i chciałbym nauczyć się hakowanie stron, zdobywania haseł i takich tam. Problem w tym, że nie wiem od czego zacząć, dlatego zwracam się do was z prośbą o nakierowanie mnie na działy od których powinienem rozpocząć naukę hakowania, na programy które powinienem posiadać by móc "coś zrobić".
Pozdrawiam
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
chciałbym nauczyć się hakowanie stron
Poczytaj o PHP, MySql, JavaScript. Zapoznaj się z pojęciami Denial of Service (DoS), SQL Injection (SQLi), Cross-site scripting (XSS), Remote file inclusion (RFI), Local file inclusion (LFI). Przeglądaj strony z bugtrack i exploitami.

zdobywania haseł
Zaponaj się z programami typu Stealer i Keylogger.

Od czego najlepiej zacząć? Od programowania, bez umiejętności w tworzeniu własnych narzędzi będziesz uważany za script kiddie (taka osoba, która korzysta tylko z gotowych narzędzi).
 

Anyon

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2012
Posty
3
A czy jest możliwość zdobywania hasła (niekoniecznie komputera, maila, ale również np. pliku dostępnego w internecie) bez wysyłania programów do komputera ofiary?
jeśli chodzi o programowanie to o mysql i php wiem tyle, co nauczyłem się przy okazji prowadzenia własnych stron internetowych, podejrzewam że taka wiedza do hackingu się nie przyda, czyż nie?
 

irfa

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2012
Posty
1
Hi,

Its a wonderful site buddy and nice post as well. I really love the info mentioned there and want to get benefited of the whole stuff. Thanks for all... have a nice day:)
 
Do góry Bottom