Począteki z zabawą GG

belfast

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2006
Posty
1
czy istnieje jakiś nowy program do numerów(wyszukiwanie prostych numerów czy jakoś tak) gg??bo te stare nie chulają
a i czy jeszcze jest jakis programik który pokazuje kto ma cie na liscie gg??
 

kris269

Użytkownik
Dołączył
Listopad 22, 2005
Posty
66
Jest taki <a raczej wtyczka inwigilator> nazywa sie power project dla wersji 7.0, a dla starszych wersji gg powergg.
 

tutek10

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2006
Posty
3
Originally posted by ..::ClaRoX::..
Jak sobie chcesz poczytać czyjeś archiwum GG to musisz mu je z kompa zapieprzyć. Jak to zrobić pewnie się zastanawiasz :-D No więc ......
* jeżeli masz duży dostęp do kompa ofiary to jak będziesz u niego przynosisz dystkietkę, płytkę, bądź na maila wysyłasz plik z archiwum
<

* jeżeli nie dasz rady w konwencjonalny sposób zabrać mu tego upragnionego pliku to trzeba go trojanem poczęstować. Jak gość jest za NATem (czyli jest w sieci, innej niż Twoja) to sobie ściągasz Wspomagacza, GGT, NastyXP (...) lub jakiegoś innego, takiego który działa za NATem. Jeżeli jest z Tobą w LANie to może być np. Danton, Ccobra
<
Potem tworzysz serwer, bindujesz z jakąś mp3, zmieniasz ładnie ikonkę, dajesz nazwę Any Diamond "Siaba daba coś" i mówisz gościowi - "mam fajną piosenkę, dać Ci ją" :mrgreen: Gość ucieszony bierze, otwiera u siebie, a Ty z jeszcze większą satysfakcją bawisz się już jego kompem. Większość trojanów będzie miało funkcję przesyłania plików i wyciągania haseł GG
<
Po za tym istnieje możliwość wyświetlenia u ofiary komunikatu np. "Przy kompie siedzi debil"
<
oraz wiele innych zajefajnych funkcji.

Pliki GG znajdziesz w c:Documenst and Settings[nazwa użytkownika np. michał]Gadu-Gadu[nazwa profilu GG] .... i tutaj config.dat (jest w nim hasło, bierzesz jakiś program do odczytywania np. GG Password Recovery), archives.dat (jest w nim archiwum rozmów) i smseab.dat (jest tam lista kontaktów)
<


Jak byś potrzebował jeszce pomocy, bądź czegoś jeszce nie wiedział to pisz, wiem jak ciężkie są początki - pomogę!
<



Witam! Też jestem tu nowy, a Twoja odpowiedz wydawala mi sie naprawde prosta...do czasu az sprobowalem sie w to zabawic
<


Więc tak-sciagnąłem programy: wspomagacz 2k5_build25, i 2 blindery-wojas_simple_blinder 1.0 i Tianhao Blinder. No i zaczynają sie schody....
Jak stworzyc ten serwer? Jest taka opcja we wspomagaczu, ale nie bardzo wiem jak i co tam poustawiac... :whoeva:
Prosze o pomoc i z góry dzieki!
 

Roaders

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
79
Witam!

Widze że duzo ludzi ma problem z Dostepem do czyjegoś archiwum i hasła GG. Pobawcie się Exploit'ami napewno wam się to przyda. poprzez Exploit'a uda wam się dostać do komputera ofiary bez posyłania ofiarze servera czy innych rzeczy. Uzyskujecie dostep do danych poprzez luke w systemie (Otwarty Port).

Pozdrawiam!
 

Roaders

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
79
Witam!

hehe nie wiem jak wy ... Ale jak za każdym razem skanuje adres IP ofiary zawsze za każdym razem znajde przynajmniej 1 lukę w której moge uzyc exploita jesli nie ma napisze exploita w C który mi pomoże :yes:

Zawsze i na każdy komputer jest rozwiązanie porblemu :yes:

Pozdrawiam!
 
Do góry Bottom