Początkujący potrzebuje Pilnej Pomocy!!!!!

djguliwer

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2013
Posty
2
Witam Wsszystkich. Pisze do was bo mam mały problem z gościem od którego kupuję internet, a wiec jest to internet bezprzewodowy bo niestety na mojej wsi innego nie ma na czym polega problem a wiec gostka prosze juz od dłuższego czasu aby zwiekszył mi transfer zrobił to na 2 dni z (do 4Mbs) dał przez 2 dni 35Mbs po czym znowu mam takie łącze jak miałem. Pisze do niego maile , dzwonie i cisza kompletnie mnie olewa. Kilka dni temu był u mnie bo zepsuła mi sie satelitka od tego internetu wiec wymienił mi na nową i po tej wymianie chodził jak pisałem. Wiem że robi to złośliwie wiec na nie chce pozostać mu dłużny i dlatego chce mu namieszać troszke z jego stronką a także z ustawieniami mojego łącza bo będąc u mnie zalogował sie na własną stronke cos tam pozmieniał i było ok, dlatego chciałbym prosić was o jakis program do łamania haseł żebym mógł wejsc do niego na stronke i samemu zmienic sobie prędkosć łącza podam wam adres stronki tj : http://192.168.90.1/login.cgi?uri=/index.cgi mam login ale nie mam hasła wiec jak możecie to Pomóżcie z góry bardzo DZIEKUJĘ pozdrawiam
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Wydaje mi się że to nie jest stronka, a urządzenie sieciowe (przykładowo router)...
 
Do góry Bottom