poczta.onet

Anett89

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2011
Posty
2
Witam...
mam takie pytanie...czy da sie w jakikolwiek sposób znaleźć na kompie hasło do poczty na onecie jeżeli posiadam login a hasło było już wpisywane wielokrotnie na komputerze zapisuje się to gdzieś w systemie, na ustawieniach czy w jakiś inny sposób? Jeżeli da sie je gdzieś jakoś znaleść proszę napiszcie mi co i jak. z góry dzięki :)
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
a była włączona opcja "Zapamiętywanie haseł"? jeśli tak, to jaka to przeglądarka
 

thewirelessterrorist

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2011
Posty
12
program cain & abel. zakładka decoders -> cached passwords -> klikasz ikonkę "+". O ile masz te hasło zapisane w programie pocztowym outlook.
 

Anett89

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2011
Posty
2
program cain & abel. zakładka decoders -> cached passwords -> klikasz ikonkę "+". O ile masz te hasło zapisane w programie pocztowym outlook.

to jest zwykła przeglądarka internet explorer i też używam mozilli w ustawieniach nie mam włączonej opcji zapamietywania bo wtedy nawet bym sie o to nie pytała ale wiem że w opcjach można tak zrobić że pokaże mi niki i hasła do wszystkiego co było logowane w komputerze bo raz to znalazłam ale miałam formata i teraz nie wiem jak to zrobić znowu na Cain & Abel wyświetlają się hasła do wszystkiego razem z nickami ale do tej jednej poczty wyswietla się tylko nick a hasło juz nie.. dlaczego??
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom