podlaczenie do sieci wi-fi

nunka123

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2009
Posty
1
Dzień dobry, jest tu mój pierwsza wiadomość, więc jakbym coś złego zrobiła to proszę o wyrozumiałość, jestem bardzo zainteresowana tematem ale co trzeba zrobić żeby mieć internet za darmo ? Mam kartę sieciowa TP-link i win XP i czy jest jakiś program prosty w obsłudze który umożliwia łączenie się z internetem za darmo ?

Ps. jestem w zasięgu dużej sieci bezprzewodowej.


Proszę o odpowiedz !!!
smile.gif


<span style="color:#00FF00">Pozwolilem sobie zmienic nazwe tematu
<

//Grzonu
</span>
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Jeśli ta sieć jest darmowa to możesz to zrobić przez narzędzia dostępne w systemie Windows. Jeśli natomiast chodzi ci o włamanie do sieci w celu dostępu do darmowego, acz nielegalnego internetu no to nie ma programów które by były łatwe w obsłudze, gdyż taka czynność wymaga dośc dużej wiedzy użytkownika który się nimi posługuje. W dodatku w większości te programy przeznaczone są dla systemu Linux.
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
W gazecie hackin9 był też swojego czasu art jak wbijać się na wifi.
Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz go w wersji PDF na Rapidshare.
 

cyber_pl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2009
Posty
187
Z windows to zadne lamanie sieci wlan.

Z windows przy lamaniu sa tylko dodatkowe problemy.

Jesli mowa o lamaniu to linux z jadrem 2.6.30, aircrack-ng, wireshark, kismet.

Do lamania jest potrzebny rowniez dobry sprzet tj,

-czula karta wlan nawet na torze 1MBit (-97dBi)
-duza moc nadawania urzadzenia (500mW lub po "amplifajerze" 1W)
-karta z mozliwoscia injekcji pakietow bez potrzeby asocjacji z siecia
-dobry promiennik najlepiej kierunkowa antena panelowa

Nie ma pewnosci ze cos zlamiesz i czy sieci dookola Ciebie beda mozliwe do wykorzystania ...
 

cyber_pl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2009
Posty
187
uhm...czym mniejsza prędkość tym karta czulsza, a 1Mb to chyba minimalny standard dla WiFi


taaa? A mi różnicy to z 2.6.26 nie robiło przy użyciu sieci bezprzewodowych..
1. Lepiej miec staly link przy 1Mbit -90dbi niz sranie w banie z 11Mbit lub auto rate.

2. W jadrze 2.630 masz nowsze sterowniki, jest ich wiecej oraz istnieje nowa wersja stosu uzywana przez sterowniki wlan tj mac802.11, a co za tym idzie w duzej ilosci przypadkow nie trzeba modyfikowac patchami kodu modulow sterownikow do sprzetu aby uruchomic na nich injekcje surowych pakietow.

// link nieaktywny
Jadro 2.626 jest stabilne ale dziurawe i strasznie stare (tak duzo czasu wymaga skompilowanie nowego lub pobranie z repo sida jego obraz? http://lowbyte.da.ru/index.php?pages=articles&id=225 ) ... jesli korzystasz ze starych urzadzen wlan to mozesz z niego korzystac, injekcja surowych pakietow bez lat do sterownikow nie jest mozliwa (zalezy tez jaki sterownik).

Pozatym dlaczego mnie atakujesz? Przeciez odpowiedzi z mojej strony sa logiczne do zadanych idiotycznych ripost ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom