podlaczenie PS2 pod komputer

Mikomi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2006
Posty
2
Istnieje możliwość podłączenia PS2 pod komputer, albo monitor?
Po prostu tak to zrobić aby grać na nim żeby nie używać TV.
 

DJ_Max

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
28
Hmm... na mój rozum jeśli PS2 podłącza się do TV a można mieć w kompie kartę telewizyjną to w tym kierunku powinieneś poszperać... ale zapomnij o obsłudze PS2 myszką i klawierą... jedyne co możesz zyskać to patrzanie :-] na monitor kompa podczas grania. Chyba że jest coś o czym nie wiem...
 

Mikomi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2006
Posty
2
o to mi właśnie chodzi: nie chce grac klawiaturą czy myszką; chce po prostu podłączyć to tak aby mieć obraz i dźwięk, pada mam
smile.gif
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
co ma podlaczenie ps2 pod monitor do windowsa ?? zobacz pod ps2 jakia masz wtyke do telewizora i spoj jaka ma wtyke monitor i w razie czegos mozna kupic jakas przejsciowke ??
 

marc909

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
31
a o emulatorze nie pomyslałes przecierz to chyba jest madrzejsze rozwiazanie niz podłaczenie ps2 do kopma. Zawsze mozesz sobie podłaczyc jostick
Jesli pomogłem wcisnij ....
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Originally posted by DJ_Max+--><div class='quotetop'>CYTAT(DJ_Max)</div>
ale zapomnij o obsłudze PS2 myszką i klawierą...[/b]
Są myszy, klawiatury, kamerki itp dedykowane dla Sonki. Wszystko na USB. Tylko to sporo $
<!--QuoteBegin-marc909

a o emulatorze nie pomyslałes przecierz to chyba jest madrzejsze rozwiazanie niz podłaczenie ps2 do kopma.
Jasne, ale czy spotkałeś działający emulator do PS2? Jeśli tak to mógłbyś się z nami podzielić. Miałem juz jakies próbne. Jeden z nich wyglądał na naprawde sprawny, niestety nie było w nim biosu [co gorsza w g00glach też] dlatego skończyło się na jego wlączeniu.
Z emulacja PS1 nie ma problemów, ale nie z tą.
 

marc909

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
31
nie ja jeszcze sie nie spotkałem z emulatorem działajacym!!! moze przsto ze on mi nie jest potrzebny. Ale słyszałem ze juz jest działałący emulator!!!
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Słyszeć to ja też slyszałem
smile.gif
ale takowego nie spotkałem.
Jak byś natrafil, to daj znać. mi on się przyda.
 
Do góry Bottom