Podręcznik spamera + Mega Spamer $$

mkl09

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2009
Posty
10
Witam szanownych użytkowników forum
smile.gif


Niniejszym postem chciałbym rozpocząć małą dyskusję na temat praktyk spinowych stosowanych przez nas za pomocą komunikatora gg, myślę że taka wspólna wymiana doświadczeń pomoże nam wspólnie opracować efektywny i bezpieczny model spamowania
smile.gif


Przede wszystkim chodzi mi tutaj o kwestie legalności, w jaki sposób minimalizujecie ryzyko ponoszenia konsekwencji prawnych?

Od razu dodam, że z hackingiem nie mam nic wspólnego, po prostu nie znam się na tych sprawach. Jestem w posiadaniu unikalnego spamera, stworzonego na moje zlecenie za dośc dużą kasę, funkcjonalności w nim zawarte są unikatowe w porównaniu z wszelkimi innymi spamerami dostępnymi w necie. Program ten udostępnię BEZPŁATNIE wszystkim osobom, które wniosą coś konstruktywnego do tej dyskusji.

A więc krótko i na temat - ja daję program, z Waszej strony liczę na wskazówki, w jaki sposób zapewniacie sobie bezpieczeństwo niezłapania przez organy ścigania czy tez Abuse GG. Druga sprawa, czy ktoś z Was orientuje się jakie dokładnie konsekwencje prawne grożą osobie która realizuje spin GG?

Program testowałem przez ostatnie kilka dni na stronach MFA ( made for adsense ), wyniki są oszałamiające -

http://img15.imageshack.us/img15/4808/adsensew.png

Ze swojej strony mogę również pomoc Wam w optymalizacji reklam adsense - bo przypuszczam, że większość z Was zarabia właśnie na tym, obok płatności sms premium rage ( dotpay, cashbill )

Pozdrawiam
smile.gif
 

evolucja

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2007
Posty
110
Najważniejsza moim zdaniem jest treść wiadomości. Nie może być wulgarna ale i nazbyt uprzejma.. Po prostu powinna być napisana "na luzie", narnormalniej w świecie tak jak pisze się z kumplami. Myślę że w tej kwestii dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie praktyk z allegro
<
<



Powiem szczerze że nie słyszałem jeszcze o tym, aby ktoś poniósł za to jakieś konsekwencje prawne.
 

s7r0nt

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
69
czesc http://qwerty.atu.ca przesylam Ci jeszcze raz bo chyba nie doszlo to jest nowiutka polska edycja twojej ulubionej gry! nie musisz instalować tylko sie logujesz żeby za darmo grać w sieci spróbuj ze znajomymi jest extra właśnie gram z bratem
<
ciekawe czy też was tak wciągnie... pozdro[/b]

9338941 (7-01-2009 15:16)
http://asdf.com przesylam Ci jeszcze raz bo chyba nie doszło... to jest nowiutka polska edycja twojej ulubionej gry! nie musisz instalowac tylko sie logujesz żeby za darmo grać w sieci spróbuj wreszcie![/b]

934675 (11-02-2009 21:53)
hejka

Zobacz pierwszy prawdziwy i dokladny test na inteligencje w Internecie.
Moje IQ: 124, wiec sporo powyzej przecietnej
smile.gif


Ze strony wzielam tez plik graficzny ze swoim iq i wrzucilam na bloga, fajne sprawa

http://zxcv.pl/ref/5851

buzka
<
[/b]

czesc

Zagraj i zrob sobie drugie kieszonkowe
smile.gif

http://gfgdyugfsd.cz


:*
8467[/b]

Oto cały spam jaki do mnie przyszedł na przestrzeni jakiegoś tam czasu. W wszystkich przypadkach po pierwszym spojrzeniu go olałem. Nawet nie czytając. Postawmy sobie teraz pytanie ; co dostrzegamy widząc taką wiadomość w pierwszej kolejności? Ja (i sadze że większość ludzi) najpierw dostrzegam :
  1. budowę
  2. link (a konkretnie jego położenie)
  3. emotkiony
Po sporej ilości czasu spędzonego na gg wyrabiają się heurystyki wedle których klasyfikuje się wiadomości. Rozwleczona, w kilku fragmentach, z wściekle niebieskim linkiem na dole/górze. Zanim zdążymy jeszcze przeczytać pierwsze słowa już w świadomości zostaje potraktowana jako coś w stylu spamu / łańcuszka. A jeli dodamy do tego jej niewiadome (pozalistowe
<
) pochodzenie, świadomość dostaje jasny sygnał ; "to pewnie jest spam".

Co z tego wynika drodzy spemmerzy? Zbliżcie budowę maksymalnie do wiadomości od zwyczajnej osoby.

Heh i niech ktoś sobie nie mysli że się napaliłem na ten spammer. Po prostu irytuje mnie już spam który nawet nie stara się być ambitny...
 

mkl09

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2009
Posty
10
Ja osobiście praktykuje taką treśc aby odbiorca był przekonany, że otrzymał wiadomość od znajomej osoby
smile.gif
coś w stylu:

stary widziałeś co pokazala Doda!!??

www.doda.pl


Status - "zaraz wracam" - Wcinam obiad
smile.gif



Ja również nie słyszałem aby ktokolwiek poniósł konsekwencje prawne, mimo to warto sie zabezpieczyć
<


Zastanawiałem się nad poniższą konfiguracją:

Serwer dedykowany na windzie, najlepiej u zagranicznego dostawcy, np africaonline.com
<
( na nim odpalamy spamera )

Pozostaje obawa, że provider dedyka udostępni prokuraturze, abuse gg dane IP z które logowały się na dedyku
smile.gif

Tutaj zastanawiałem się nad czymś w rodzaju maskowania IP lub łączenia się z dedykiem za pomoca pulpitu zdalnego ofiary - cafe, biblioteka szkolna lub komputer znajomego
<


Z góry dzięki za porady
smile.gif


PS. Myslę, że powinniśmy pominąć sprawy maksymalizacji efektów spamu, bardziej chodzi tutaj o same zabezpieczenie przed wykryciem IP, to jest moim zdaniem punkt kluczowy.
 

Ropsont

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2008
Posty
12
To ja powiem tak:

1) Zgadzam się z przedmówcą co do treści wiadomości. Jeśli chcesz by ktoś kliknął rzeczywiście w link to zbuduj wiadomość w taki sposób by odbiorca myślał, że dostał ją od jakiegoś nieznajomego (np kolegi którego nie ma na liście). Wiadomość jest bardziej wiarygodna gdy zaczyna się z małych liter, jest krótka, nie zawiera interpunkcji, czasem nawet bez emotikon. Np

"no siema to ja słuchaj taką fajną stronkę znalazłem www.(adres).pl jest na niej taka super gierka, zagrasz ze mną??"

Wtedy część odbiorców (najczęściej nabierają się na spam osoby z przedziału 10-15 lat) myślą że to rzeczywiście jakiś nieznajomy, a może jakaś napalona laska ;p i klikają w link, dalej się już wciągają w naszą propagandę
<


2) Na zachodzie karają za spam ale w Polsce (fakt faktem że jesteśmy sto lat za murzynami xD) jest niby ustawa, która uważa te czynność za wykroczenie. W praktyce nikt jeszcze nie poniósł konsekwencji prawnych. Może za 3-4 lata zaczną łapać takich ludzi. Ja mam zmienne ip więc się o to nie boję, a wysłałem już wiadomości kilka tysięcy.

3) Jeśli już ktoś miałby jakieś wonty to bardziej do spamu e-mailowego. Takim zwykłym na gadu-gadu póki co zajmują się jego administratorzy.

4) Google AdSense rzeczywiście przynosi zyski. Teraz w dobie kryzysu słyszałem, że dużo większe. Tak więc panowie i panie można to dobrze wykorzystać by się wzbogacić sam zarobiłem ostatnio na google w dwa tygodnie 150$ i polecam wam tę metodę. Gorzej tylko jak google wykryje przekręty bo wtedy banują bezpowrotnie konto ;/ tu jest rzecz o którą się martwię, ale jeśli chodzi o mnie to jeszcze nie zauważyli xD

5) Mógłbym tu jeszcze sporo napisać ale może w innym poście bo teraz nie mam za bardzo czasu ^^ tak więc pozdro all życzę wysokich zarobków
 

mkl09

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2009
Posty
10
<div class='quotetop'>CYTAT(Ropsont @ 12.03.2009, 16:28) <{POST_SNAPBACK}></div>
Ja mam zmienne ip więc się o to nie boję, a wysłałem już wiadomości kilka tysięcy.

3) Jeśli już ktoś miałby jakieś wonty to bardziej do spamu e-mailowego. Takim zwykłym na gadu-gadu póki co zajmują się jego administratorzy.

4) Google AdSense rzeczywiście przynosi zyski. Teraz w dobie kryzysu słyszałem, że dużo większe. Tak więc panowie i panie można to dobrze wykorzystać by się wzbogacić sam zarobiłem ostatnio na google w dwa tygodnie 150$ i polecam wam tę metodę. Gorzej tylko jak google wykryje przekręty bo wtedy banują bezpowrotnie konto ;/ tu jest rzecz o którą się martwię, ale jeśli chodzi o mnie to jeszcze nie zauważyli xD[/b]


Bardzo dziękuje za odpowiedź, ja mam troche inne doświadczenia w kwestii legalności, już tłumaczę:

ad2. Z tego co wiem zmienne IP można zweryfikować - providerzy tacy jak Tepsa posiadają w archiwach informacje jakie IP było przyporządkowany danemu użytkownikowi. Mogą więc z łatwością stwierdzić, do kogo należalo dane IP o konkretnej porze.

ad3. Rzeczywiście spam e-mailowy jest znacznie bardziej ścigany. Nie mniej ostatnio skontaktował się ze mną szef departamentu Abuse GG grożąc sprawą sądową, w momencie jeśli niezaprzestanę sprzedawac swojego spamera. Myslę więc, że za spamerów też się własnie zabierają - świadczą o tym artykuły prasowe GG w ostatnim czasie.

ad4. Masz racje, dlatego wyjście to rejestracja kilku kont ( na dziadka, mame, brata
<
) no i druga ważna sprawa - staraj się nie przekraczac dochodów na jednym koncie to maksymalnie 500 dolarów. Po przekroczeniu tego pułapu ryzyko otrzymania bloka w adsense znacznie wzrasta. Osobiście używałem już kilkanaście kont
<
co ciekawe za każdym razem te same konto bankowe
smile.gif
 

Shadowsword

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 31, 2007
Posty
8
Nie wiem na ile dużo funkcji ma twój bot, ale na pewno warto pisać do osób <14lat (dziecko wejdzie na stronę i kliknie na 10 linków zanim cokolwiek przeczyta) oraz do kobiet wieku 40+. Warto też podawać się za osoby o popularnych ksywkach np. Łysy, Gruby czy Misiek bo połowa ludzi na świecie ma takich znajomych i będzie im się wydawało, że to on
smile.gif
Ważne też by pisać w godzinach gdy ktoś siedzi przy komputerze (najlepiej 16-20), bo spam przysłany dopiero gdy ktoś uruchomi komunikator najczęściej jest pomijany.
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
A ja wniosę coś na temat bezpieczeństwa, polecam do łączenia się spammerem z siecią gadu-gadu pośrednika jakim jest TOR, do tego dobrze skonfigurowany PeerGuardian (tak w razie czego). Oczywiście inną sprawą i chyba oczywistą jest zmienne IP a do tego mało znany dostawca internetowy, najlepiej mała lokalna firma która nie sprawdza jakie dane lecą przez sieć i nie loguje za dużo informacji o połączeniach. Jeśli wiedza się przydała to na zdrowie;P
 

mkl09

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2009
Posty
10
<div class='quotetop'>CYTAT(THC Flow @ 12.03.2009, 18:45) <{POST_SNAPBACK}></div>
A ja wniosę coś na temat bezpieczeństwa, polecam do łączenia się spammerem z siecią gadu-gadu pośrednika jakim jest TOR, do tego dobrze skonfigurowany PeerGuardian (tak w razie czego). Oczywiście inną sprawą i chyba oczywistą jest zmienne IP a do tego mało znany dostawca internetowy, najlepiej mała lokalna firma która nie sprawdza jakie dane lecą przez sieć i nie loguje za dużo informacji o połączeniach. Jeśli wiedza się przydała to na zdrowie;P[/b]

Dokładnie o taką odpowiedź mi chodziło
smile.gif


W zasadzie, w kontekście samych treści wiadomości moglibyśmy dyskutowac godzinami, jest to temat rzeka. Myslę, że to co wszystkich interesuje to zapewnienie anonimowości i ochrony danych i właśnie na takie porady liczyłem.

Jeżeli aplikacja TOR umożliwia maskowanie IP to jesteśmy w domu
smile.gif
 

Shadowsword

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 31, 2007
Posty
8
Przy wysokich dochodach lepszym rozwiązaniem byłby relakks - https://www.relakks.com/?cid=gb
Umożliwi rozesłanie większej ilości spamu (działa szybciej niż połączenie TOR) i do tego da Ci pełną anonimowość (szyfrowanie danych). Poza tym relakks przydaje się również do innych rzeczy
smile.gif
 

s7r0nt

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
69
Nie wiem czy wszystkim ale mi TOR strasznie zwalnia, czasy były piękne jak relakks był darmowy.
Zarzucam linkiem do tora ; http://www.torproject.org/index.html.pl

@Widmo - dobrze gadasz, optymalnie było by wysłać kilka wiadomości

Dobrze jest również polubić się ze statystykami wszelkiego rodzaju aby wiedzieć jakie rzeczy obecnie ludzi interesują. I wykresy google trends dla poznania cykliczności wzrostu zainteresowania niektórymi tematami.

Np:
beztytuubkx.jpg


Hmm a może lekka reorganizacja topicu ?

Wyznaczmy sobie jakieś problemy / punkty oparcia całej dyskusji;

  • Warsztat
Domeny
Dedyki
Botnety
Kompy znajomych
Mali dostawcy itp
  • Wysyłanie spamu
Oprogramowanie
Kwestia ukrycia IP
Proxy etc.
  • Sam spam
Konstrukcja wiadomości
Godziny wysyłki
Odbiorcy idt
  • Ew konsekwencje
Unikanie w razie wpadki
Minimalizacja


Ktoś proponuje jakieś rozszerzenia / kosmetykę ?
 

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143
<div class='quotetop'>CYTAT(mkl09 @ 12.03.2009, 16:21) <{POST_SNAPBACK}></div>
Serwer dedykowany na windzie, najlepiej u zagranicznego dostawcy, np africaonline.com
<
( na nim odpalamy spamera )

Pozostaje obawa, że provider dedyka udostępni prokuraturze, abuse gg dane IP z które logowały się na dedyku
smile.gif

Tutaj zastanawiałem się nad czymś w rodzaju maskowania IP lub łączenia się z dedykiem za pomoca pulpitu zdalnego ofiary - cafe, biblioteka szkolna lub komputer znajomego
<
[/b]
widziałeś gdzieś żeby rozdawali darmowe dedyki?bo ja nie jak tak to daj link chętnie skorzystam...
jak chcesz zapłacić za dedyk?przelew?paypal?już z tego będą mieli twoje dane...no chyba że by mieć 2 konta paypal,na 1 byś miał prawdziwe dane i przelał se z niego na 2gie przez które byś się logował dajmy na to przez proxy ale to i tak bez sensu...

a co do spamowania to nie ma to większego sensu z 1 komputera...od tego jest tzn. botnet
 
Do góry Bottom