Podsłuch gg , przejecie rozmowy ,

Gozda

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2002
Posty
317
Zwalek

<

pamietajcie punkt 1.
Nigdy nie wierzcie w to co mowi cavaan

ps kobylkaa o jakim programie mowiles?
 

Gozda

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2002
Posty
317
Re: xxx

Originally posted by Kart
Nie moge sciagnac programu gg hack 0.99 za ktos inny serwer gdzie mozna gościagnac

ludzie.. nie mozesz sciagnac bo to zart.. heh.. myslicie ze istnieje naprawde taki program?????
 

Gozda

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2002
Posty
317
taki...

Dokladnie cos takiego nie ma prawa istniec, taki program mogliby uzywac lamerzy ktorzy wogole nie maja pojecia co to jest sniff na czym to polega itd... mozna by bylo napisac program o podobnych funkcjach, ale nigdy!! nie udostepniac go na stronie www, i to jeszcze pod takim adresem...
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
no ze stronka sie zgadzam gg natychmiast by sczailo o co biega i by zainterweniowalo. Dalej nie wiem co powiem, cavaan ostrego wala pojechal , czesc w to uwierzyla ze mna wlacznie bo ja naiwny jestem niestety , jednak czulem gdzies w srodku ze to jakas sciemka ;-]
 

Cavaan

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2002
Posty
80
Tak , tak . Wszyscy tak mowia: "ja wiedzialem, ja cos przeczuwalem... itp , itd ". A ilu ludzi meczylo mnie przez GG
smile.gif
.
Gozda, lepiej sie tak nie wymadrzaj bo zacytuje tutaj nasza rozmowe przez GG.
 

Gozda

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2002
Posty
317
Originally posted by Cavaan
Tak , tak . Wszyscy tak mowia: "ja wiedzialem, ja cos przeczuwalem... itp , itd ". A ilu ludzi meczylo mnie przez GG
smile.gif
.
Gozda, lepiej sie tak nie wymadrzaj bo zacytuje tutaj nasza rozmowe przez GG.

"A teraz jak sie tak temu przygladam to... c:31337lame.log Wydaje mi sie ze koles sobie w kulki leci " heh
smile.gif
, cytuj sobie, ja wiem swoje, przed tym kiedy to okazalo sie lipa, napisalem na forum to co napisalem
smile.gif
 

Cavaan

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2002
Posty
80
A kto mnie prosil o ten programik , bo chciales go umiescic na ftp, co ?
A zreszta mam to juz gdzies. Dla mnie temat jest zakonczony. Zrobilem to co mialem zrobic.
 

klimo

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 14, 2002
Posty
9
Re: heh

taki ciekawy temat... ale to fakt ze chyba lepiej go juz skonczyc...
hehehehe sam sie na to nadzialem.....
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 
B

b4d4ss

Gość
sniffer ???

ettercap; dlaczego ??? przeczytaj opis ...

i jeszcze jedno:

zamykam ten watek bo to ani czas ani miejsce na wasze prywatne klotnie ;]
 
G

Guest

Gość
Re: Pytanie

Originally posted by Czensi
Mam pytanie do Sniffa i _Ravena_, skad wy bierzecie takie zaczepiste twarzyczki heu ?
smile.gif

czensi ze swojego twardego dysku

_____________________________________________________________
"Gdyby Bog nie wymyslil orgazmu zajebalibysmy sie na smierc"
 

m4k3r_x

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
160
Re: Niestety

Originally posted by Gozda
Ja nie moge go rozpakowac, jak wy? A po za tym ten program wyglada super
smile.gif



A teraz jak sie tak temu przygladam to... c:31337lame.log Wydaje mi sie ze koles sobie w kulki leci
<
, a tak wogole Ma ktos moze ten program i moze powiedziec czy on dziala? I jesli ma wersje spakowana ktora sie da rozpakowac, to niech wali do mnie na [email protected] ja ja wrzuce na serwer i kazdy bedzie mogl sobie sciagnac

Gozda, and all: ja mam jakis pierwszej produkcji "pozyteczny program do sniffowania gg... Jak chcecie to wam moge dac...
<


Tak po znajomosci...
smile.gif
 

goldi31

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2010
Posty
1
i co dostałeś jakąś odpowiedz??? bo sam jestem zaciekawiony czy wogole jest taka mozliwosc........ jak cos daj mi cynke na skrzynke z gory dzieki :))
 
Do góry Bottom