Podsłuchiwanie ale nie na lanie!

kojak_ct

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 2, 2003
Posty
4
Witam.
Chcę podsłuchać pewną osobę na gg. Mam jej numer i hasło. Nie jesteśmy w lanie lecz w innych sieciach. Czy istnieje taka możliwość?
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
nie :wink:
ale za to jesli masz haslo i numer mozesz za nia pogadac
smile.gif

ggspy dziala tylko na lanie :wink:
 

kojak_ct

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 2, 2003
Posty
4
Tak też jest! :wink:
Tylko chciałbym zobaczyć co piszą obie strony! :twisted:

A można w jednym czasie wejść na jeden numer z 2 PeCeTów?
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
jesli wlaczysz gg u siebie to mu sie niedostepne zrobi, jesli on wlaczy spowrotem na dostepny bo mu sie zrobi niedostepne to wtedy sie tobie zrobi niedostepne i tak w kolko
smile.gif
chyba ze mu haslo zmienisz
<
 

kojak_ct

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 2, 2003
Posty
4
Originally posted by niunio
jesli wlaczysz gg u siebie to mu sie niedostepne zrobi, jesli on wlaczy spowrotem na dostepny bo mu sie zrobi niedostepne to wtedy sie tobie zrobi niedostepne i tak w kolko
smile.gif
chyba ze mu haslo zmienisz
<

Dokładnie tak jest. Myślałem tylko, że jest jakiś program który mi to umożliwi. :cry:
 

ground

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2003
Posty
36
mozesz tez sciagnac archiwum tej osoby to wtedy bedziesz wiedzial co ta osoba pisala
ale chyba tak niemozna sprobuj
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
nie archiwum sie nie da :wink: one sa w pilku msgarch bys musial miec dostep do tego pliku.
 

kojak_ct

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 2, 2003
Posty
4
Dostęp do kompa mam. Ale czy jesli dana osoba skasuje stare logi to czy zostają w tym pliku? Chyba sa usuwanne od razu po wybraniu kasowania w gg Archiwum. Czy tak nie jest? Czy one są tam caly czas niezależnie od skasowania?
 

eXtreme

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2003
Posty
3
apropos wielkosci archiwum... moja kolezanka, ktora ktora wspanialomyslnie przeslala mi cale gg spakowane (instalka + wszystkie rozmowy z 5 profili) w zipie na emaila = caly plik zajmowal 1,1 mega, wiec te magabajty mozna sobie darowac jesli ktos ma dysk powyzej 200 mb
<
natomiast co do czyszczenia archiwum z celow czysto ekonomicznych - czasem moze i warto, bo po co sie potem paplac w textach sprzed pol roku (heh, ja dysk formatuje czesciej
smile.gif
)
 
Dołączył
Sierpień 2, 2003
Posty
14
Zna ktos dokladny opis uzytkowania albo linki do ggsniff i dsniff pod linuxa.
Cos jak najlepiej skonfigurowac i jak wogole sie tym cackiem obslogiwac i czy mozna posluchiwac rozmowy tak jak w moim przypadku w kablowce.
 

Trarara

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2003
Posty
15
Mam pytanie - czy jesli zeby kogos podsluchac na lanie przez sniffera muszze miec jego numer?A raczej w odwrotna strone..czy ktos moze podsluchac mnie jesli nie ma mojego numeru gg :?
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
Originally posted by Trarara
Mam pytanie - czy jesli zeby kogos podsluchac na lanie przez sniffera muszze miec jego numer?A raczej w odwrotna strone..czy ktos moze podsluchac mnie jesli nie ma mojego numeru gg :?

moze
Zna ktos dokladny opis uzytkowania albo linki do ggsniff i dsniff pod linuxa.
Cos jak najlepiej skonfigurowac i jak wogole sie tym cackiem obslogiwac i czy mozna posluchiwac rozmowy tak jak w moim przypadku w kablowce.[/b]
na hacking.pl jest w sekcji artykuly , opis instalacji i konfiguracji dsniff i ggsniff.
 
Do góry Bottom