Podszywanie sie pod numery

kebtro!

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2007
Posty
22
Sposób w który można podszyć sie pod każdy numer na świecie. Otóż służy do tego portal
http://theSMSzone.com/.
Należy wejść w link zarejestrować sie (opisu rejestracji chyba nietrzeba nikomu tłumaczyć) aktywować konto i mozna wysłać 1-go smsa z dowolnego numeru, oczywiście można wykupić więcej credytów. Jeżeli ktoś zarejestruje sie z tego linku ja dostaje 1 credyt, mam nadzieje, że niebędzie to przeszkadzało władzom forum, jeżeli jednak to prosze usunąć temat. Pozdrawiam

/za linki z referem ostrzezenie
<
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Znam stronke. Ale lipa, że tylko jeden sms, Co prawda można wykupić więcej, no ale to koszta
<
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Ja nigdy nie mogłem sie zarejestrować na tej stronie
smile.gif
zawsze gdy probowałem to token ktory sie tam znajduje nie wyswietla się gdy go otworzymy widac "nice try
<
"
 

kebtro&#33;

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2007
Posty
22
Mi się udało zarejestrować bez większych problemów, tylko Country musiałem dać Australia zamiast Poland
<
.

[ Dodano: 03-02-2007, 14:24 ]
Fdj, przecież napisałem
Jeżeli ktoś zarejestruje sie z tego linku ja dostaje 1 credyt, mam nadzieje, że niebędzie to przeszkadzało władzom forum, jeżeli jednak to prosze usunąć temat. Pozdrawiam[/b]
Ale skoro uważasz, że zasłużyłem na ostrzeżenie to niebędę sie wykłucał
<
 

josephk

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2006
Posty
9
sorka za odkopanie tematu.

Zapraszam na moją stronkę http://smsq.pl - też tylko jeden sms dziennie, ale za to bez rejestracji.
Niedługo będzie możliwość wykupienia spoofed sms za jakąś normalną stawkę.

BTW - ile byście byli w stanie zapłacić za 1 sms?
 

Szuja

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
112
Originally posted by josephk
sorka za odkopanie tematu.

Zapraszam na moją stronkę http://smsq.pl - też tylko jeden sms dziennie, ale za to bez rejestracji.
Niedługo będzie możliwość wykupienia spoofed sms za jakąś normalną stawkę.

BTW - ile byście byli w stanie zapłacić za 1 sms?
Zauważyłem pewne problemy z javascriptem (strasznie muli i są widoczne błędy). Stronka mogłaby być lepiej dopracowana.

Jeżeli szukasz programisty javascript(ajax) i php chętnie bezpłatnie ci pomoge. (chętnie bym uczestniczył w takim projekcie, pomoc finansowa to nie problem)

Myśle że rozsądną ceną za 1 sms'a byłoby 10 gr.

btw Na jakiej zasadzie to działa? Podpisywałeś jakąś umowę z jakimś operatorem?
 

sungsam

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2007
Posty
6
Wysłałem sobie wiadomość niby od kolegi i przyszło mi z jakiegoś innego numeru +34973903083 coś nie bardzo to działa
 

niekowalski

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2006
Posty
54
Originally posted by HeadShot
spoofsms.pl <- dziala na podobnej zasadzie :)
Sprawdziłem . ale logować się trzeba i w dodatku za pieniądze .
Ta stronka smsq.pl była dość fajna bo nie musiałeś posiadać własnego telefonu żeby wysłać sms'a , ale czemu przestała działać ???
EDIT :
Sorki , właśnie sprawdziłęm i już error nie wyskoczył ale sms jeszcze nie doszedł , czasem trzeba dłużej poczekać , może zatem stronka działa .
 

czesci123

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2007
Posty
162
chce wysłac sms z tej bramki i coś mi nie chce wysłać pisze: "error sending"


(* International numbers without 0
ie.: 48xxxxxxxx where 48 is a country code)
By sending a sms via this sms gate You accept terms and conditions.
NO ILLEGAL USAGE WILL BE ACCEPTED


Co źle zrobiłem ??
 
Do góry Bottom