Polchat Password Sniffer beta 01

Sc3r

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
10
Witam
http://zaborze.trzepak.pl/~ola/pps01.exe

Zasady dzialania chyba nie trzeba przedstawiac ,poprostu przechwytuje hasla i loginy osob logujacych sie na chaty polchatu . Dziala na Win2000 na 100% na resztcie nie probowalem
smile.gif


Pozdrawiam
Sc3r
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
O ile mnie pamiec nie myli to juz kiedys ktos to opatentowal
smile.gif
khy khy ale spoko niech bedzie.
A czy ktos w ogole siedzi na czatach ??
<
(pytanie retoryczne)
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
No wiesz FLEJA, jak możesz się o to pytać… jest przecież całe mnóstwo dzieciaków w wieku 13-16 lat, którzy siędzą na czatach
<

Zresztą, gdyby nikt nie siedział, portale w stylu Onetu nie uczymywałyby czatoof
<
 

Sc3r

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
10
a dziala to u was wogole ???? moze ktos by to sprawdzil ?
Jesli sie boicie ze to trojan albo cus to nie ma czego bo to nie moj pierwszy program na tym forum
smile.gif


Pozdro
Sc3r
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Originally posted by LAME-R
No wiesz FLEJA, jak możesz się o to pytać… jest przecież całe mnóstwo dzieciaków w wieku 13-16 lat, którzy siędzą na czatach
<

Zresztą, gdyby nikt nie siedział, portale w stylu Onetu nie uczymywałyby czatoof
<
No masz racje ale jemu chodzi o polchat a chyba raczej ten program nie bedzie dzialal na wp.pl czy onet czy interia.pl czy na innych czatach dla dzieci khy khy
<

pozdro 600 V
 

Sc3r

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
10
z tym ze niektóre czaty są dupiate i pełne dzieci sie zgadzam ale są też takie na których mozna z kimś pogadac ze swoich okolic
smile.gif
tzw. regionalne heh Zdaje sie ze mój snifferek bedzie działał tylko od Win 2000 wzwyż. i tylko na polchatcie
smile.gif

ps. jak ktoś juz takie coś zrobił to prosze mi to pokazac
<
bo myśle pomyliłeś sie i myślisz o innym programie ,bo tych rzeczywiscie jest jak grzybów po deszczu ale wszystkie służa raczej jako klienty
smile.gif
(boty , konsole itd.)

Pozdro
Sc3r
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
No moze mi sie cos pomylilo z tym polachatem, ale mniejsza juz z tym
smile.gif

Odnosnie autora postu: ty jestes wykonawca tego programu ??? Bo napisales ze
Zdaje sie ze mój snifferek bedzie działał tylko od Win 2000 wzwyż. i tylko na polchatcie[/b]
 

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
wlasnie... a jesli ty jestes autorem to powiedz w jakim jezyku zostal napisany bo jestem ciekaw... moze udostepnik zrodelka... ;D
 

slimsnake

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2004
Posty
3
Ale jak klikam na link z tym program to pisze że Błąd 404, jakiś ciulowy link podałeś. Albo powiedz jaka to ma nazwe.
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
1) pokaż sniffer działający poza lanem
2) ile razy można pytać się czy jakiś sniffer działa na switchach czy tylko na hubach?? Żeby karta w ogóle przejmowała coś co jest nieprzeznaczone dla niej, musi być w trybie promiscous. Wtedy przyjmuje wszystko jak leci. Teraz rola sniffera to tylko FILTROWANIE tych informacji. A to jakie to "wszystkie" pakiety uderzają o wejście karty sieciowej zależy od tego czy mamy huby czy switche. Widać tu jakiś związek między snifferem a switchem/hubem?? Przecież to różne layers są (widziałeś przecież podział na 7 "płaszczyzn", prawda??). Jak pokonasz switche to Ci każdy sniffer będzie działał.
 
Do góry Bottom