Pomógł dla wszystkich !!!

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Obecna sytuacja jest taka że ten kto zakłada nowy temat i otrzyma na pytanie odpowiedz może dać pomóg natomiast ta osoba która sie dołaczy do rozmowy i nawet jak mu pomoga to i tak nic nie może zrobić czemu ??

Można by było zrobić tak że mimo iż nie jego temat to może dawać pomógł. Jak dana osoba wejdzie poczyta temat i mu to pomoże to czemu on nie miałby kliknąc pomógł ??

Prosze o rozpatrzenie tego
smile.gif
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
No żeby pomóc
smile.gif
Ale jak mi ktoś pomoże (nie w moim temacie) to chce się mu w jakiś sposób odwdzięczyć tym małym "pomógł"
smile.gif


Ps. Ja zresztą mało pomagam bo sam potzrebuję pomocy
<
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Ja bym był w ogóle, za usunięciem tego systemu z pomógł ;/ Ktoś chce to pomoże, nie to nie.
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
Originally posted by Bercik
Ja bym był w ogóle, za usunięciem tego systemu z pomógł ;/ Ktoś chce to pomoże, nie to nie.

ja bylbym rowniez za usunieciem ilosci "spamu"
smile.gif
bo bezsensu jest komentarz/ostrzezenie moda ze ktos spamuje , skoro nie raz widze jak w niepotrzebne gadki wchodza moderatorzy , ale sami se ostrzezenia nie zrobia , no bo jak , poza tym nie bylo by problemu ze ktos spamuje dla ilosci postow
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by Zero_Cool+--><div class='quotetop'>CYTAT(Zero_Cool)</div>
<!--QuoteBegin-Bercik
Ja bym był w ogóle, za usunięciem tego systemu z pomógł ;/ Ktoś chce to pomoże, nie to nie.

ja bylbym rowniez za usunieciem ilosci "spamu"
smile.gif
bo bezsensu jest komentarz/ostrzezenie moda ze ktos spamuje , skoro nie raz widze jak w niepotrzebne gadki wchodza moderatorzy , ale sami se ostrzezenia nie zrobia , no bo jak , poza tym nie bylo by problemu ze ktos spamuje dla ilosci postow[/b]

Moderator ma swoje przywileje
<
 

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
A tu się mylisz, Zero_Cool
<


Kilkanaście dni temu sobie Mo4x i Kornik chyba rozdawali nawzajem ostrzeżenia w stylu "haha mam władze"
smile.gif


A tak w ogóle, to wisi mi ile mam tych punktów pomógł bo to że mam liczbe o np. 2 wyższą od twojej to haha jestem pr0 }{@X!00r i w ogóle mi nie podskoczysz...
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
skoro nie raz widze jak w niepotrzebne gadki wchodza moderatorzy , ale sami se ostrzezenia nie zrobia , no bo jak[/b]

ee tam nie moga
smile.gif

moga tylko, ze od razy po ostrzezeniu "wyrzuca z forum" ciezko dokonczyc procedure
dania sobie :glupek2:
<


aniolek
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
Originally posted by Avat
A tu się mylisz, Zero_Cool
<


Kilkanaście dni temu sobie Mo4x i Kornik chyba rozdawali nawzajem ostrzeżenia w stylu "haha mam władze"
smile.gif


A tak w ogóle, to wisi mi ile mam tych punktów pomógł bo to że mam liczbe o np. 2 wyższą od twojej to haha jestem pr0 }{@X!00r i w ogóle mi nie podskoczysz...

wlasnie mi nie chodzi o liczbe pomogl , tutaj jest mi to obojetne , ale zeby zlikwidowac liczbe postow (i tamto drugie tez w sumie) , bo po co to
a odnosnie tych ostrzezen
smile.gif
mi tez moga takie wystawic , tyle ze po 5-tym wylece , a oni nie , i do pieciu sobie tez nie musza dobic ... whatever

i dobrze by bylo aby mozna bylo odpowiadac w dziale : glupie pytania... (nie pamietam dalej)
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Zero_Cool, tak się składa że my po 5 warnie też mamy ban ;P
Nie pytaj skąd wiemy xP
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by D0han
Zero_Cool, tak się składa że my po 5 warnie też mamy ban ;P
Nie pytaj skąd wiemy xP

d0han moze lepiej by bylo napisac z doswiadczenia ?
<


Co do waszych odpowiedzi w glupich pytaniach to nie ma opcji.
Za duzy balagan by sie zrobil.
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Była już poruszana kwestia "usunąć opcje pomógł" jednak pomysł nie przeszedł skoro tak to można by było ulepszyć tę opcję dlatego napisałem ten temat i nie chodzi mi o nabijanie pomógł czy robienie czegoś tam innego po prostu jęśli nie można znieść to lepiej ulepszyć
smile.gif
Koniec tematu z mojej strony co miałem napisać to napisałem:)
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Pomógł pokazuje czy ktoś jest skuteczny... :hahaha:
Liczba postów może być duża bo ktoś może spamować bezsensu...
Niewidziałem na forum żeby ktoś się chwalił pomógł/wywyższał się...
Jestem za tym by zostało jak jest...
 

NC

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2006
Posty
81
dla mnie wogóle się nie liczą punkty pomógł czy też nie. I tak dużo z nich może być naciągane a te punkty wcale nie podnoszą rangę użytkownika. To jest moje zdanie pewnie znajdą sie tacy którzy sie ze mna nie zgodzą pozdro :]
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Opcja "pomógł" jest troche denerwujaca,bo tu wiekszość walczy o te głupie punkty zamiast podzielić sie wiedzą. Do tego jeszcze te podpisy "Jeżeli pomogłem kliknij pomógł". To nie jest wyścig tylko forum

P.S. Niechciałem urazić nikogo z takim podpisem!
 

breaker

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2005
Posty
77
mozna by sogi przyznawac , bo moze sie cos komus innemu to przydac co ktos napisze a nie koniecznie temu co stworzl temat

Pozdro
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
ja jestem za wywaleniem pomógł. A co do wprowadzenia pomógł dla wszystkich, trzebaby było napisać moda.
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Ja jestem za tym, zeby zostalo tak jak jest
smile.gif
Skoro jest dobrze to po co kombinowac ?
<
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Temat przedawniony:

Kod:
Wysłany: 19-12-2006, 10:39

Po co go dalej wznawiać...
 
Do góry Bottom