Pomoc w badaniu nt hakerów

Adinqa

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2009
Posty
2
W ramach przygotowywania pracy magisterskiej prowadzę badania socjologiczne, których celem jest zebranie informacji naukowych w obszarze: „Problematyka hakerów jako aktorów cyberprzestrzeni”.
W związku z powyższych chciałabym zapoznać się z Wasza opinią na ten temat, dlatego zwracam się z prośbą o udział w badaniu poprzez udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie , do której linka przesyłam poniżej. Badania są całkowicie poufne i anonimowe i posłużą jedynie naukowej analizie statystycznej. Dlatego też proszę o przemyślane i szczere odpowiedzi.

Z góry dziękuję za pomoc i nie ukrywam, że bardzo zależy mi na Waszej opinii
smile.gif


http://www.thesistools.com/?qid=81404&ln=pol

Pozdrawiam!
 
K

Khalt

Gość
Zmień słownictwo xD. Bo jak widzę 'hakerów' to mi się odechciewa tam wejść.
 

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
Dokładnie. Raczej żaden z nas nie może powiedzieć, że jest Hakerem. Jesteśmy tylko płotkami
smile.gif
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
hehe
<
Levy dlaczego? xD Większość z nas to HARDKORZY XD
<
Wypełniłem...
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Wypełniłem tą ankietę 2 dni temu, jest ciekawa ale to słowo 'haker' mnie dopiero bardziej zaciekawiło. Masz w treściach z resztą :]
 

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
hehe biggrin.gif Levy dlaczego? xD Większość z nas to HARDKORZY XD tongue.gif Wypełniłem...[/b]

Po prostu myśl o hardkorze, hardkorowcach i tak dalej doprowadza mnie do szewskiej pasji i nóż sam wyskakuje z kieszeni
<
 
K

Khalt

Gość
Hmm... mam do Was takie pytanie. Czy to normalne, że jak czytam słowo 'haker' to widzę or razu 10-latka, który mówi każdemu "jeste h4x0|23|V|"? Co te dzieci Neo potrafią zrobić z naszym światopoglądem =_=.

@Down ... to sobie usuwajcie... To przeca off-top.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Moderatorowi proponuję usunąć posta 10 Khalt'a bo pewnie się zrobi syf nad syfami. Ten temat już jest na forum i nie ma co go poruszać. Przynajmniej nie w tym temacie.
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
To ciekawe jak wygląda taki dziesięciolatek który jest h4rDcOrOwYm h4x0r3m??
<
Skojarzenie mam jedno - fanatic tibia player.
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Ja mam jedno skojarzenie: jakiś leszcz, który nie miał nigdy problemów z policją, dlatego tak się z tym obnosi.
<
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Ankieta dosyć ciekawa, dobrze skonstruowane pytania, jednak mam kilka uwag...
-Denerwujące jest "max 3 odpowiedzi"
-Za dużo słowa "haker", "hakerstwo" etc.


Widać, że znasz się trochę na rzeczy, jednak imho za dużo mitów w ankiecie... Nie jestem żadnym specjalistą w tej sprawie, ale wydaje mi się, że za dużo wiesz z TV a za mało z życia...
Czy możemy liczyć na udostępnienie wyników ankiety? Ciekawy jestem co Ci tam wyszło...
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Ja też...
Ankieta była skierowana do użytkowników HCP jako do hakerów.. jednak tutaj nie ma żadnego hakera to jedyny "błąd" w ankiecie, ale i tak pewnie znajdą się osoby które napiszą że są hakerami... (czyt. dzieci neo...)
 
K

Khalt

Gość
Nie tyle co archaizm, co słowo nieużywane z powodu... ... niechęci posiadania wysokiej samooceny xD?
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Tego określenia używają osoby nie mające o tym pojęcia i uważają się za hakerów...
A aktualne pojęcie to:
Jeśli nazwiesz się hakerem to zostanie Ci to wytknięte przez innych i udowodnione w sposób dobitny xD
Dlatego coraz mniej wartościowych ludzi, którzy mogą się już tak nazywać zostaje zdławionych i uczą się jeszcze więcej lub sobie odpuszczają...
Ponieważ nikt nie jest tak dobry żeby nie mógłby być lepszy
<
(A tak określa się hakera)...
 
Do góry Bottom