Pomoc w stworzeniu rootkita?

credo

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2010
Posty
3
witam, używam programu(pomocy) do gry, lecz w grze tej znajduje sie system antypomocny, potrzebuje program, który ma na celu ukrycie tego procesu i wysyłanie na serwer tylko określonych pakietów danych. Jestem zielony w tych sprawach tak wiec proszę o pomoc.

PS jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie.
 
Ostatnia edycja:

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
No tak, więc do tego procesu użyj tego programu, który znajdziesz za pomocą tej wyszukiwarki, ewentualnie masz go na tamtej stronie.

Przecież nie mamy szklanej kuli, napisz co to za gra, na czym ona polega itd : d Po takim opisie problemu nie wiemy praktycznie nic : d
 

credo

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2010
Posty
3
Przecież nie mamy szklanej kuli, napisz co to za gra, na czym ona polega itd : d Po takim opisie problemu nie wiemy praktycznie nic : d

Tibia, MMORPG
a pomoc to tibiabotNG

Do Administratorów i moderatorów haker.com.pl:
w tematyce jest tibia, nie chciałem jej używać ale musiałem jednak. Nie chodzi mi o kradzież kont a o pomoc w uzyskaniu rootkita ;)
 

untam3d

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2009
Posty
36
sciagnij sobie rootkita (Hacker_Defender), stwórz dla niego confa i go odpal, z duzym prawdopodobienstwem twoja pomoc zostanie ukryta. Tylko polecam Ci dobrze pomyslec jakiego rootkita sciagasz, bo chodza po sieci takie modyfikacje tegoz rootkita ze nie chcialbys ich miec w swoim systemie.
 

credo

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2010
Posty
3
aha rozumiem no sproboje a virusscan.jotti.org i kaspersky na kompie mi go nie wykryje? bo przeciez z tego co wiem, kazdy robak ma swoje kilka dni niewykrywalnosci,
jak mozesz to proszę, podaj jakis adres do niezmodyfikowanego pliku.
Pozdro!
 

untam3d

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2009
Posty
36
www.rootkit.com

Oczywiście że go wykryją ;]
Po pierwsze, ten rootkit jest rozprowadzany ze źródłem a co za tym idzie antywirusy maksymalnie skutecznie go wykrywają, więc polecam Ci ściągnąć jakąś nową modyfikacje tego rootkita ;]
 
Do góry Bottom