Pomoc w tworzeniu pliku

NexT:D

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 22, 2011
Posty
9
Siemka.
Przeglądałem ostatnio filmiki z wykradaniem różnych plików oraz konta gadu-gadu przez różne programy lecz nic nie działało.
Wpadłem na pomysł , aby zrobić plik .bat , przez którego będziemy mogli wysłać dowolny folder na serwer ftp .
Wyglądało by to tak :p
1.Idziemy naprawić koledze lub koleżance kompa / pograć z kumplami na kompie.
2.Podczas nieobecności ofiary podłączamy pendrive i uruchamiamy nasz plik .bat :D
3.Wrzucamy jakieś pliki na serwer .
4.W domu z naszego kompa możemy pobrać pliki z serwera i potem rozkodowywać hasła gg :D
Plik ma być stworzony w celu dyskretnego wykradania informacji z kompa ofiary , po co latać z pendrivem i kombinować jak może to zastąpić 1 niewielki plik :D
Co myślicie o tym projekcie i co wg was było by lepszym rozwiązaniem ? Oprócz keylogerów i trojanów.
Kto pomógł by mi w stworzeniu tego pliku ?
Plik automatycznie uruchamiał by nasz serwer ftp , bez wpisywania loginu i hasła .
Poniżej screen jakby to wyglądało :
ftp.jpg
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Siemka.
Przeglądałem ostatnio filmiki z wykradaniem różnych plików oraz konta gadu-gadu przez różne programy lecz nic nie działało.
Wpadłem na pomysł , aby zrobić plik .bat , przez którego będziemy mogli wysłać dowolny folder na serwer ftp .
Wyglądało by to tak :p
1.Idziemy naprawić koledze lub koleżance kompa / pograć z kumplami na kompie.
2.Podczas nieobecności ofiary podłączamy pendrive i uruchamiamy nasz plik .bat :D
3.Wrzucamy jakieś pliki na serwer .
4.W domu z naszego kompa możemy pobrać pliki z serwera i potem rozkodowywać hasła gg :D
Plik ma być stworzony w celu dyskretnego wykradania informacji z kompa ofiary , po co latać z pendrivem i kombinować jak może to zastąpić 1 niewielki plik :D
Co myślicie o tym projekcie i co wg was było by lepszym rozwiązaniem ? Oprócz keylogerów i trojanów.
Kto pomógł by mi w stworzeniu tego pliku ?
Plik automatycznie uruchamiał by nasz serwer ftp , bez wpisywania loginu i hasła .
Poniżej screen jakby to wyglądało :
View attachment 156

... plik .bat?

Po co wrzucać plik .bat skoro możemy napisać w C, Delphi, czy chociażby Perlu porządny niezawodny skrypt, który wykona za nas wszystko, zostawi backdoora, pułapkę w rejestrze i zaoszczędzi nam nerwów(NIE DZIAŁA !! KUR...!!!... J....Y BATCH!)

EDIT:
Serwer FTP?
Kod pliku .bat to tekst jawny przez co zaglądając do środka notatnikiem ktoś może zdobyć nasze FTP.
Takie programy, które zawierają ważne informacje KOMPILUJE SIĘ (zmienia na język maszynowy) i CRYPTUJE, a batchu się nie da skompilować, dlatego C, Delphi, Visual, C++, C# etc. są najlepszym rozwiązaniem.
 
Ostatnia edycja:

jan64

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2009
Posty
49
Czy nie prościej by było gdyby skrypt kopiował potrzebne pliki na pendriva?

ps. szyfrowanie pliku nic Ci nie da, jeżeli transmisja będzie zwykłym tekstem.
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Czy nie prościej by było gdyby skrypt kopiował potrzebne pliki na pendriva?

ps. szyfrowanie pliku nic Ci nie da, jeżeli transmisja będzie zwykłym tekstem.

Po kompilacji będzie to język maszynowy, a po crypcie już nie ma szans na podglądnięcie passów z pliku.
Prościej, ale po co kopiować z komputera ofiary np. etc/passwd skoro można zostawić backdoora?
 

jan64

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2009
Posty
49
Do wykonania skryptu bat który kopiuje jakieś pliki wystarczy zawartość polecenia help(cmd->help).

ps.Jeżeli przesyłasz dane plaintekstem to obojętnie czy plik jest zaszyfrowany czy nie i tak da się je przechwycić (np. tym)
Nie zawsze trzeba zostawiać backdoora, nikt nie zmienia haseł, czasami napisanie pliku bat jest bardziej opłacalne, zwłaszcza że nie mówimy tu o infekcji komputera a tylko o jednorazowym wyciągnięciu pliku.
 
Ostatnia edycja:

NexT:D

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 22, 2011
Posty
9
Dzięki za tyle odpowiedzi , ale tworzenie skryptów w jakimkolwiek programie to dla mnie za dużo , nie wiem co to znaczy : "cryptowanie" itp. jestem nowy w hackingu dopiero chcę się uczyć od podstaw , przeglądałem różne tematy i trafiłem na temat : Gry w Hacking czy jakoś tak :p i nie wiem jakim cudem użytkownicy przechodzą te gry , znam się na html'u ale nigdzie nie ma żadnych informacji :D , Znacie jakieś strony z których od podstaw nauczę się hakingu , za darmo . Ile czasu uczyliście się aby np. włamać się na jakąś stronę , program napiszę wtedy kiedy będe już coś umiał na razie sobie odpuszczę . Jak myślicie uczyć się hackingu od podstaw w wieku 15 lat to za późno ?
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Dzięki za tyle odpowiedzi , ale tworzenie skryptów w jakimkolwiek programie to dla mnie za dużo , nie wiem co to znaczy : "cryptowanie" itp. jestem nowy w hackingu dopiero chcę się uczyć od podstaw , przeglądałem różne tematy i trafiłem na temat : Gry w Hacking czy jakoś tak :p i nie wiem jakim cudem użytkownicy przechodzą te gry , znam się na html'u ale nigdzie nie ma żadnych informacji :D , Znacie jakieś strony z których od podstaw nauczę się hakingu , za darmo . Ile czasu uczyliście się aby np. włamać się na jakąś stronę , program napiszę wtedy kiedy będe już coś umiał na razie sobie odpuszczę . Jak myślicie uczyć się hackingu od podstaw w wieku 15 lat to za późno ?

Wiesz... żeby włamać się na jakąś stronę wystarczy np. SQL Injection, czasami ByPass, albo exploit.
Jednak hacking to nie jest tylko włamywanie się na strony.
Kevin Mitnick, najlepszy haker, zaczął się uczyć hackingu jak miał 16 lat. Nie jest za późno ;)

Co do bat'a to zgadzam się w 100%. Ale jednak da się skompilować. Pamiętam taki sofcik bat to exe, który zamieniał baty w exeki. Korzystałem, działał.

PS. NBinder

Dwa posty pod sobą?
dodoxx6
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

NexT:D

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 22, 2011
Posty
9
VR8 , dzięki za odpowiedź , wiem że haking to nie tylko włamywanie się na strony . Szukałem po necie stron do nauki hakingu ale znalazłem tylko : "Szkoła hakerów" kosztuje to 137zł , jest w tym płyta z lekcjami i system szkoły hakerów ale szkoda mi wydawać tyle kasy jak mógłbym się nauczyć za darmo . Moje pytania :
1.Jaką stronę do nauki hakingu od podstaw za darmo byś mi polecił ?
2.Na jakiej stronie lub w jaki sposób uczyłeś się hakingu ?
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
VR8 , dzięki za odpowiedź , wiem że haking to nie tylko włamywanie się na strony . Szukałem po necie stron do nauki hakingu ale znalazłem tylko : "Szkoła hakerów" kosztuje to 137zł , jest w tym płyta z lekcjami i system szkoły hakerów ale szkoda mi wydawać tyle kasy jak mógłbym się nauczyć za darmo . Moje pytania :
1.Jaką stronę do nauki hakingu od podstaw za darmo byś mi polecił ?
2.Na jakiej stronie lub w jaki sposób uczyłeś się hakingu ?


Szkoła Hakerów za darmo, Sztuka Infiltracji, Hacking - Sztuka Penetracji.
 
Do góry Bottom