POMOC Z KEYLOGGERAMI

beshop

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2007
Posty
2
Witam all, odrazu powiem ze w ogule nie znam sie na keyloggerach , i szukam czegos takiego co moge dołaczyc do emeila i gg. Nie jest mi to potrzebne do złych zamiarow tylko do odzyskania konta do gry mojemu kumplowi :faja: . Wiec bardzo ale to bardzo prosze o podesłanie jakiegos linka z takim programem i wytłumaczenie w miare jak tego uzyc. Odrazu wielkie dzieki all i sry za błedy
<
 

keyloggery

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2007
Posty
1
Jeżeli chodzi Ci o keylogger który może być dołączony do softu i wysłany na dowolnego maila to takie produkty ma np. blazingtools.com. Trudno wymagać od użytkownika w kliknięcie na link keylogger w mailu aby sobie go zainstalował i tym samym udostępnił Ci wjazd na jego kompa. Keylogger w takiej postaci jest właściwie trojanem i może robić różne inne rzeczy oprócz odczytania haseł. Jeżeli ktoś Ci ukradł ID do oryginalnej gry w trybie multiplayer po prostu zgłoś się do producenta. Często wydają nowy klucz jeżeli udokumentujesz, że Twoja gra jest oryginalna.

Pozdrawiam
 

beshop

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2007
Posty
2
Tylko chodzi oto ze ktos mi ukradł konto do gry o nazwie silkroad i nie dam rady odzyskac inaczej niz przez trojanka :/ potzebne mi pasword bo id i zmiane hasła znam :/ bardzo prosze o pomoc bo to konto mnie kosztowało 600zł :/

[ Dodano: 01-09-2007, 14:57 ]
acha i jeszcze jedno. Moge np zmienic nazwe tego keyloggera i powiedziec temu złodziejowi ze to np jest zdjecie i zeby to pobrał??, czy jakos inaczej to działa ?
 
Do góry Bottom