Pomoc z keyloggerem pobierającym nazwe okna

Vanil

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2013
Posty
14
Siemka korzystam z whitekeylogger, ale troszkę irytuję mnie to że nie widać do jakiego okna był wpisywany tekst, czyli wszystko jest na kupie
Pamiętam kiedyś był sharp/doplhin keylogger produkcji D.F który miał taką funkcję, miałem ostatnio Doplhina na kompie jeszcze z kiedyś, ale teraz też nie pobiera nazwy okna.

Czy mógłby ktoś jeszcze zalinkować do keya który pobiera nazwę okna w którym jest wpisywany tekst? Wykrywalność i wszystko mnie nie obchodzi, ważne by pobierał dobrze logi i było pokazane okno, bo nie stać mnie na te wypas keye po 200zł ;]

Strona cracker.com.pl w modyfikacji a tylko stamtąd można było to pobrać i teraz mam taki problem ;]

Dzięki za pomoc
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Siema, większość darmowych keylogger'ów na tych forum jest autorstwa D.F (między innymi te które wymieniłeś), są one darmowe i nie narzekaj na ich funkcjonalność :) tylko ciesz ,że autor programu dał Ci możliwość korzystania ze swojego softu. Jeśli chcesz coś porządniejszego to niestety trzeba zapłacić. Mogę polecić keylogger'a mojego autorstwa: http://haker.com.pl/threads/25212-Hermes-Keylogger?, jeśli jesteś zainteresowany napisz na gg: 47076444 lub priv.

Pozdrawiam :)
 
Do góry Bottom