Pomocy !!! Bardzo Wazne

C

Creaks

Gość
Sorry ze zasmiecam i to forum ale skoro sa teraz dwa :) Ok Wiec mam ogromna prosbe.Moja kolezanka ma problem z ze swoim ex (to nie na to forum
smile.gif
Chodzi o to ze On chce sprzedac czesc jej wlasnosci,a raczej podejrzewa go o to.Wspolny majatek rozumiecie.Boi sie biedaczka,ze ja zalatwi na czysto.Poniewaz ja nie zabradzo znam sie na hackowaniu i tym podobnych a mam tylko maile goscia.Nie wiem jak moge to wykorzystac do tego by sprawdzic jego komputer.Dodam ze mieszka w Warszawie i laczy sie przez modem.Wiem, ze moge wyslac mu jakiegos keyloggera albo trojana ale jak ustale jego adres z ktorego sie laczy.Czy moze ktos z was mi pomoc oczywiscie takze mojej kolezance.Nie mozna pozwolic by dziala sie jawna krzywda.Hakerzy czy znjdzie sie miedzy wami ktos chetny do pomocy kolezance??Pozdrawiam i czekam na wiadomosc.
 

Phase

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
21
witam
hackerem ja tez nie jestem, ale chyba jest pewien sposób.
mozna mu wysłać serverek trojana, który wysyła po połšczeniu nr IP ofiary (ofiara się łšczy, nr ip leci do Twojej skrzyneczki). Jeżeli go odbierzesz w porę, to masz doœć duże szanse się z nim połaczyc (no chyba że on się pierwszy rozłšczy....) Sš tez keylogger'y które wysyłajš na e-mail to co zarejestrowały. tylko jest jeden warunek -ten ktoœ musi otworzyć ten załšcznik. pozatym jeżeli jest dobry w tych rzeczach i na jakiegoœ firewalla który pyta się czy dany plik może kożystać z internetu, to kiepœciuchno....
 
C

creaks

Gość
Re

Czy jest jakis sposob(narzedzie) na sprawdzenie czy w systemie jest zainstalowany firewall?
 
Z

zero_ikry

Gość
owszem mozna sprawdzic czy ma firewall'a
wystarczy spingowac sie na dane IP, kazdy firewall na to dopowiada
ale nie to jest chyba najwarzniejsze ..
najodpowiedniejszy w tej sytuacji jest chyba keyloger
znajdziesz pare na tej stronie, a podrzutka - to juz musisz sam ...
pozdro zero_ikry
 

art88

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2003
Posty
13
Creaks: Postaram Ci sie pokrótce odpowiedzieć, może to Ci w jakiś sposób pomoże.

Pytanie które zadałeś jest jednym z najczęściej zadawanych pytań na forach dyskusyjnych związanych z tematyką security. Wiekszość takich postów jest od razu usówana.
Moderator każdego forum niejednokrotnie spotkał się z takimi pytaniami, i niejednokrotnie na nie odpowiadał, tak więc reakcja z która się spotkałeś była jak najbardziej normalna i moim zdaniem zostałeś potraktowany bardzo delikatnie.
Pamiętaj, że na każdym takim forum obowiązuje pewien 'regulamin' na który się zgodziłeś rejestując się i wypowiadając jednocześnie. Niepisaną zasadą jest niezadawanie pytań z dziedziny (nie bierz tego dosłownie) 'how to hack?'
Nieznajomość tychże zasad, tak jak ma to miejsce w zwykłym prawie, nie jest powodem czy usprawiedliwieniem w przypadku ich nieprzestrzegania.
Moze takie wyjasnienie Cię satysfakcjonuje.

A wracajac do sedna sprawy, pogódź się z tym, że nikt dysponujący odpowiednią wiedzą czy umiejętnościami Ci nie pomoże. Nieważne czy chodzi o radę (konkretny sposób, przepis, czy dokładne informacje) czy też bezpośrednie działanie w Twoim imieniu.
Informacje które podałeś, o poszkodowanej koleżance nie mają na to wpływu. Po pierwsze dlatego że może to być tylko twoja subiektywna ocena sytuacji, lub też (o co Cię absolutnie nie oskarżam) zmyślona historyjka. Nie jest to isotne.
Tak jak zwracanie się na forum per 'hackerzy', opisywanie siebie jako osoby początkującej lub odwołania do sumienia znajdujących się tu osób nie spowodują udzielenia Ci potrzebnych informacji.

Nie chciałbym jednocześnie wypowiadać się w tym miejscu za wszystkich obecnych, po prostu widziałem mnóstwo takich postów i wątek kończył sie zawsze bardzo podobnie, często w spobób nieprzyjemny dla zadającego pytanie.
Podsumowując, uważam że źle wybrałeś środowisko, lub może inaczej, oczekujesz niewłaściwego rodzaju pomocy. Masz raczej małe szanse na to aby taką pomoc uzyskac tutaj, czy na forum Nevillonu, czy gdziekolwiek indziej.

Tak czy inaczej życze Ci powodzenia w szukaniu innej drogi rozwiązania problemu. Zaoszczędzisz sobie nerwów i czasu, a na przyszłość polecam przeczytać ten dokument:
http://rtfm.bsdzine.org
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
A wiec:

Znasz jego maila tak? hmmm...

Zrob trojana z koncowka .scr albo pif (oczywiscie zmien ikone na jpg) nastepnie dodaj do niego jakas fotke wmiare ladnej panienki (ale nie za ladnej) wszystko to oferuje ci program Yab 2.01 (chyba jest tu ale jesli nie ma to www.rod-team.prv.pl)
Co do trojana to polecam cafeini, net-devil i ostatnio moj ulubiony Beast 1.91 (do sciagniecia stad: http://areyoufearless.com/)

Ok mamy juz wszystko =]

Teraz zgraj sobie jakiegos anonimowego maila z opcja dodawania plikow (np: listonosz )

Napisz maila ze to niby od jakiejs sexi panienki co kiedys z nja gadal na IRCu/GG/ICQ itd... i ze obiecala mu dac fotke...
(oczywiscie przed wyslaniem fotki zapakuj ja zipem aby skaner nie wykryl)

Dodam jeszcze ze trojany cafeini, net-devil itd... maja taka sprytna opcje jak "wysylanie IP" to znaczy ze dostaniesz jego IP mailem =]]]

Jesli znasz angielski to powinienes wszystko pieknie zrobic =] (do tego nie trzeba byc madrym ;] )

Wnioski:
-Mail zostanie przepuszczony przez skaner "na poczcie" bo zipow nie spradzaja =P

- trojan ma koncowke .scr (wygaszacz ekranu jesli sie nie myle) wiec AV nie powinien sie pluc...

- w trojanie masz opcje wylanczania AV i FW wiec i tak masz wszystko z glowy

- trojan wysyla ci IP ofiary....

- odpalasz konsole trojana wpisujesz IP i robisz co chcesz ;]

Chyba ze kolo jest w LANie lub za "sprzetowym" FW albo nie jest glupi ;]]
To juz jest troche gorzej =P ale chociasz bedziesz dostawal maile z keyloggera

ok to chyba na tyle...
Mam nadzieje ze ci starczy i prosze nie denerwoj juz nikogo ;]
n@r@
 
Do góry Bottom