POMOCY!! Jak łączyć pliki?

shushi15

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2007
Posty
42
Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość. Mam problem jak połączyć dwa pliki np: keylogger i jakąś instalke. Sposobem strumieni danych. Poleceniem cmd. Tutaj pisze na forum jak to zrobić ale nie jasno jest wytłumaczone przynajmniej dla mnie. PROSZE o jak najszybszą odpowiedz.
 

shushi15

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2007
Posty
42
Zrobi mi ktoś taki skrypt który uruchamia keya z strumienia. PROSZE
bardzo był bym wdzięczny!! :whoeva:
 

sMatthew

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2007
Posty
12
start > uruchom > iexpress.exe

aplikacja w ktorej dodajesz kilka plikow i wybierasz program ktory sie odpala normalnie i program ktory ma sie uruchomic ukryty
 

shushi15

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2007
Posty
42
Dzięki!! Wielkie Dzięki! :mruga: Tylko Jeszcze jak byś mógł to napisz jak sie łączy pliki za pomocą strumienia danych. Czytałem kilka razy jak to zrobić ale nadal nie wiem, więc proszę bardzo o wytlumaczenie mi tego. Z góry bardzo dziękuje!!
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Originally posted by shushi15
Spróbuje . Ciekawe jaka wykrywalność?
nBinder najlepszy aktulanie wg mnie binder na rynku w wersji VIP 100% niewykrywalnosc
smile.gif
 

shushi15

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2007
Posty
42
Widzisz to kosztuje. A ja chce zrobić keyloggera za free nie wykrywalnego tym właśnie sposobem.


Originally posted by sMatthew
start > uruchom > iexpress.exe

aplikacja w ktorej dodajesz kilka plikow i wybierasz program ktory sie odpala normalnie i program ktory ma sie uruchomic ukryty

I strumieniem danych.
 

Radzioa

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2007
Posty
4
jeśli połączę 2 pliki wykonywalne .exe tym sposobem, to czy przy otworzeniu powstałego pliku obydwa programy się włączą?
 

Radzioa

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2007
Posty
4
żeby nie było nieporozumień, chodzi mi o sposób "copy /B instalka1.exe + instalka2.exe wynik.exe"
 

Radzioa

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2007
Posty
4
niestety, jeden z plików nie uruchamia się, "copy /B instalka1.exe + instalka2.exe wynik.exe"
instalka2 nie uruchamia się, zauważyłem, że uruchamia się tylko ta instalka, która została wymieniona pierwsza (zaraz za /B) :/
 
Do góry Bottom