Pomocy! Sprzęt komputerowy.

zajaczek995

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2011
Posty
33
Witam mam do was prośbę ;) mam taki sprzęt komputerowy nie jest dobry wiem o tym ale przy takim sprzęcie nie powinny się zawieszać filmiki na youtube czy zacinać przy graniu w takie gry jak Couten-Strike albo przy włączeniu kilku programów wyskakiwać bluescren... Proszę o pomoc co mam zrobić jak to naprawić odświeżyć go czy Bóg wie co :( nie mam wirusów bo skanowałem komputer :( i czyściłem w środku z kurzu:
System:Microsoft Windows Xp
Home Edition
Wersja 2002
Dodatek Service Pack 2
Sprzęt:
Procesor: AMD Athlon(tm)64 Processor 3000+
1.81Hz
Karta Graficzna:NVIDIA GeForce 7300 GT 256MB
Pamięc fizyczna: 1024 MB
Płyta Główna: Wersja: ASRock Nazwa N68-S
Dysk Twardy: WDC WD16 00JS-00MHB5 SCSI Disk Device (149 GB)

Temperatura:
Płyta główna 37 °C (99 °F)
Procesor graficzny 68 °C (154 °F)

Proszę o pomoć jak mogę ogarnąć ten sprzęt żeby normalnie z niego funkcjonować i co może być przyczyną trudności :( z Góry dziękuję;)
 

pijocyna

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2012
Posty
62
A przed czyszczeniem działał? Może coś uszkodziłeś podczas czyszczenia! A jaka temperatura procesora?
 

zajaczek995

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2011
Posty
33
NIe wydaje mi sie że nic nie uszkodziłem czyściłem tylko z kurzu tak z wierzchu ;) a tempertura procesora wynosi 43/44 sprawdzałem programem Core Temp
 

zajaczek995

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2011
Posty
33
a jak ja wam to zrobie ?? jak siedze na kompie włącze coś i nie zdążę nic zrobić i to wyskakuje . i nie wiem kiedy wyskoczy bluescreen
 

codex

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2012
Posty
25
Podczas startu systemu przytrzymaj F8. Nastepnie zaznacz opcje "Wyłącz automatyczne ponowne uruchamianie po błędzie systemu". Uruchom kompa i jezeli pojawi sie BSOD bedziesz miał czas żeby wszystko zanotować - narazie sam numer błędu , który może się wyswietlić w postaci słownej
(np. DRIVER_IRQL_IS_NOT_LESS_OR_EQUALL) - zanotuj i daj to tutaj - zobacze to.
 
Ostatnia edycja:

zajaczek995

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2011
Posty
33
Zrobiłem jak prosiłeś, poczym uruchomiłem od nowa kompa włączyłem specjalnie gre,skype,teamspeak3 i dwie przeglądarki i jak na złość nie było żadnego bluescrena ;( tylko strasznie cięło kompa co robić ??;( pomocy !
 

codex

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2012
Posty
25
Windows XP - Oto jest problem - podatny na ataki. Masz 64 b procesor wiec to wykożystaj zainstaluj Win 7 64b duża część szkodliwego oprogramowania po prostu nie zadziała na takim systemie a te które zadziałają wyłapie program antywirusowy. Jezeli pojawi się BSOD to zrób jak pisałem - spróbuję coś poradzić.
 
Ostatnia edycja:

zajaczek995

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2011
Posty
33
a pójdzie mi ogólnie na takim sprzęcie Windows 7 ? nie bedzie go cieło ? jak pójdzie bez problemu to jak możesz proszę Cie podaj mi skąd moge ściągnąć nie to że mi sie nie chce szukać tylko dlatego że ja jakiegoś zawirusownego ściągne czy Bóg wie co ;/ i jak możesz to daj mi swoje gg codex ;)
 

zajaczek995

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2011
Posty
33
a jak na ten mój sprzęt komputerowy pójdzie widows 7 nie bedzie go cieło ??
System:Microsoft Windows Xp
Home Edition
Wersja 2002
Dodatek Service Pack 2
Sprzęt:
Procesor: AMD Athlon(tm)64 Processor 3000+
1.81Hz
Karta Graficzna:NVIDIA GeForce 7300 GT 256MB
Pamięc fizyczna: 1024 MB
Płyta Główna: Wersja: ASRock Nazwa N68-S
Dysk Twardy: WDC WD16 00JS-00MHB5 SCSI Disk Device (149 G
 
Do góry Bottom