pomocy z kluczem sieci WPA

danio4681

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2009
Posty
6
witam wszystkich jestem nowy i zielelony w sprawach hakowania wiec prosze o pomoc mieszkam w szwecji i potrzebuje pomocy w sprawie klucza do sieci WPA posiadam xp sp2 neta lape urzadzeniem BELKIN wireless G USB network adapter tj wiidzi mi z 10 sieci ale z zabezpieczeniami tj kluczem WPA wiec prosze o wytułmaczenie krok po kroku co w tym przepadku zrobic MODERATORA prosze o nieusuwanie posta czytalem wiele waszych postow ale zbytnio ich niekumam prosze o wyrozumialosc nie kazdy jest informatykiem pozdrawiam
 

MaL3K

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2009
Posty
19
jak masz wszystkie zabezpieczone WEP to po prostu masz pecha
<
Sam mieszkam w Szwecji
<
Widze tylko dwie sieci ale tylko jedna jest zabezpieczona
<
Powiem Ci szczerze ze jak wszystkie maja zabezpieczenie WEP to masz szanse rowne 0 na zlamanie tego klucza.. Niestety. Lepiej wziac swojego neta. Za 5mb placisz tylko 300 koron w com-hem. Nie bierz zadnego bezprzewodowego gowna z Teli, 3 czy z czego tam jeszcze maja. Na tym necie jak przekroczysz 5gb transeferu (upload i download) to Ci obnizaja predkosc do predkosci modemowej. Czyli net chodzi jakby chcial a nie mogl. Zapomnij wtedy o jakimkolwiek sciaganiu. Sam to mam wiec wiem
<
 

danio4681

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2009
Posty
6
<div class='quotetop'>CYTAT(MaL3K @ 14.03.2009, 1:30) <{POST_SNAPBACK}></div>
jak masz wszystkie zabezpieczone WEP to po prostu masz pecha
<
Sam mieszkam w Szwecji
<
Widze tylko dwie sieci ale tylko jedna jest zabezpieczona
<
Powiem Ci szczerze ze jak wszystkie maja zabezpieczenie WEP to masz szanse rowne 0 na zlamanie tego klucza.. Niestety. Lepiej wziac swojego neta. Za 5mb placisz tylko 300 koron w com-hem. Nie bierz zadnego bezprzewodowego gowna z Teli, 3 czy z czego tam jeszcze maja. Na tym necie jak przekroczysz 5gb transeferu (upload i download) to Ci obnizaja predkosc do predkosci modemowej. Czyli net chodzi jakby chcial a nie mogl. Zapomnij wtedy o jakimkolwiek sciaganiu. Sam to mam wiec wiem
<
[/b]
tak tylko widzisz mam tymczasowy person numer i jeszcze nic znim nniezrobie niechca mi nic dac taj juz dawno mialbym neta
 

MaL3K

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2009
Posty
19
Zeby jakiegokolwiek neta wziac musisz miec dowod. I to zeby wziac bezprzewodowego to musisz miec dowod minimum pol roku, jedynie Telia daje odrazu, ale nie bierz tego. Jezeli masz biala prace to najlepiej wziac jakiegos szweda z pracy i pojsc z nim do banku aby zrobic dowod i konto w banku. Nastepnie do komuny po mieszkanie (osobiscie!) i nastepnie net z com hem
<

btw. Z jakiej dzielnicy jestes?
 

danio4681

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2009
Posty
6
czesc wiem wiem ale wiesz skoro wykrywam netka okolo 10 sieci wiec pomyslalem ze wepne sie na troszke hehe mieszkam w ystad prace stracilem kryzys mnie dopadl
 

MaL3K

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2009
Posty
19
No to powiem Ci ze jak nie znasz bardzo dobrze szwedzkiego i pracujesz w budowlance to dopiero cos sie od maja ruszy..
 

MaL3K

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2009
Posty
19
Zapewne nie ma
<
Po prostu mieszka w bloku i jego karta wi fi widzi kilka sieci
<
Mam to samo
<
Welcome to Sweden
<
 

danio4681

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2009
Posty
6
wlasnie mieszkam w bloku i karta widzi z 10 sieci z dobrym zasiegiem wiec konkretnie da sie cos zrobic czy nie z tym kluczem wep?????????
 

MaL3K

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2009
Posty
19
danio4681 WEP czy WPA? Bo to roznica
<


Wpisz w googlach lamanie klucza WEP
smile.gif
Jest tego masa
<


A tak z ciekawosci to skad masz teraz neta?
<
 

danio4681

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2009
Posty
6
klucz WPA a neta mam bo jestem w polsce teraz ale w nastepnym tyg wracam do domu w google jest oki ale trzeba to rozumiec sciaglem program aircrack ale nic z niego niekumam wiec prosze o pomoc o wytułmaczenie jak mam sie do niego dobrac od podstaw
 
Do góry Bottom