Pomocy !

ZERO97

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2013
Posty
6
Witam,

Jestem nowy na tym forum,założyłem tu konto specjalnie dla tego 1 pytania.

Można powiedzieć że mam passy do pewnego konta Steam (platforma z grami).I ta osoba może zgłosić kradzież na policję,i to zrobi.

I chciałbym się Was zapytać,czy jeżeli zmienię IP komputera,to czy policja w jakikolwiek sposób do mnie dotrze?
Planowałem usunąć jego e-mail,połączony z kontem Steam,jakie kroki powinienem podjąć,aby wyjść z tego bez policji na karku?
Z góry dzięki za pomoc ;)
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Kup VPN'a który nie zapisuje logów.
Ja mogę polecić nVPN.
Albo ewentualnie użyj TOR'a :D

Chyba że już logowałeś się na to konto... to już i tak cię dojdą.
 

ZERO97

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2013
Posty
6
Logowałem sie na to konto juz kiedys,i pozniej typ dalej użytkował to konto. 3 miechy pozniej znowu mam passy. Ale przecież zmiana IP powinna pomóc.. Poczta zapisuje tylko IP,a gdy je zmienie juz nie powinni do mnie dotrzeć.. Napisze ktoś coś więcej?
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Logowałem sie na to konto juz kiedys,i pozniej typ dalej użytkował to konto. 3 miechy pozniej znowu mam passy. Ale przecież zmiana IP powinna pomóc.. Poczta zapisuje tylko IP,a gdy je zmienie juz nie powinni do mnie dotrzeć.. Napisze ktoś coś więcej?
Sprawdzą wszystkie IP które się logowały.
 

ZERO97

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2013
Posty
6
Ale raczej nie będą mieli dowodów ze to akurat to IP. Co byś zrobił na moim miejscu? jeszcze sie nie logowałem na tym koncie,a gdyby sie zalogowac gdzie indziej,np w szkole,kawiarenkach,tam gdzie IP i dostawca internetu jest inny,wtedy raczej nie powinni do mnie dojśc...
 
Do góry Bottom