Pomocyy !! :'( ddos

BiskupH

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 11, 2013
Posty
12
Witam wszystkich którzy ogladna moj post :')
A wiec byłem juz na około 32 forum o Atackach DDOS i DOS
Czytałem kazdy temat ale nadal nie rozumie tego nic nie czaje....
Wczoraj jak byłem na ts3 ktos jakims cudem ddsował mi neta wywalał i takie tam i wbił 1 koles ktory wyłaczył strone www.metin2.pl na 1 godzine, znalazł moje ip neta mi wywalił i sie go spytałem jak on to robi, Powiedział ze jak mu zaplace to mi powiem z checia bym to zrobił ale nie mam tyle pieniedzy by wydawac na takie zeczy
Czy mogł by ktos zrobic tutorial od podstaw jak co z kad sciagnac gdzie jest ip moje wszystko od podstaw od A-Ż
Był bym wdzieczny ! i wysłał mi na pw linka do filmu na youtube lub nawet na poscie chodzi mi o jakis BotNet czy cos takiego i darmowy host jak sie podpiać i takie tam
Z GÓRY DZIEKUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

AIRAKI11

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2013
Posty
32
Bana ci powinni dać za takie zale.
 

dima0909x

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2011
Posty
52
darmowym botnetem raczej nic nie zrobisz, sam testowalem wiele darmowych i niestety na nic są one..
takie lepsze botnety kosztują :p

natomiast ja mam drobną zabawkę do ataków , jeżeli zainteresowany to PW
 

BiskupH

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 11, 2013
Posty
12
Mi chodzi o netbot'a jakiegos dobrego nawet moge wykipic host nich juz bedzie ale i tak nie bede wiedział co i jak
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Jak chcesz zniszczyć cały świat DDosem to poszukaj dokładnie "autorów" ataków na takie serwisy jak allegro :D Podobno nie są drodzy :D. Jeśli nie masz własnego porządnego zaplecza to zapomnij o udanych atakach DDosowych:D
 

AIRAKI11

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2013
Posty
32
Masz kase napisz do mnie dogadamy się na gg: 37032769.
 
Do góry Bottom