Pomysł na biznes

matash

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2011
Posty
1
Witam, mam lekko nietypowe pytanie a mianowicie:

Mam nieograniczone możliwości w projektowaniu stron www.
Nie mam zamiaru opisywać swoich umiejętności, lecz mam dla was propozycje.

Potrzebuję jakiegoś dobrego pomysłu na biznes, coś oryginalnego, musi się łatwo sprzedać i być niepowtarzalne. Tutaj kieruję do was pytanie, jaką stronę byście chcieli zobaczyć?

Osoba która przedstawi najciekawszy pomysł, projekt, rozwiązanie będzie mogła liczyć na przywileje:

- będzie miała udział w przedsięwzięciu, będzie beta testerem, użytkownikiem o zwiększonych uprawnieniach (moderator), i będzie się tym zajmowała
- będzie mogła wybrać innych moderatorów, swoich kolegow - to będzie zależeć od typu działalności
- osoba będzie miała część z zysków jeśli takowe będą


Każdy pomysł jest do zrealizowania, chodzi o strony internetowe o dowolnej funkcjonalności, wszystko jest do zrobienia, od strony technicznej nie ma problemu
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
myślę że gdyby ktoś miał super pomysł na biznes, to już dawno by go sam zrealizował, albo wynajął kogoś do realizacji, ale sam pozostał by administratorem.
 

H4jt

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2010
Posty
19
- będzie mogła wybrać innych moderatorów, swoich kolegow - to będzie zależeć od typu działalności
W ten sposób twoja strona/forum zejdzie na psy...

- osoba będzie miała część z zysków jeśli takowe będą
Ile 3zł/miesięcznie? Serwer dobry byś musiał kupic (w miare mozliwosci np. 1&1 Standard Pakiet za 25zł/miesięcznie)

Stronki o programowaniu itp. już dużo jest :( Może sklep internetowy?
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Raczej nikt Ci naprawdę dobrego pomysłu nie poda, ja nawet wpadłem na pewien pomysł którego nie ma w necie ale wole go zachować dla siebie i zrealizować jak będę się nudził.
 
Do góry Bottom