[Poradnik] Jak Pozbyć się Wirusów z PC

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
Jak Pozbyć się Wirusów z PC

28tx5yu.png
Jak wiecie,po internecie krąży wiele zagrożeń.Jednym z nich są Wirusy,Są tak jakby Tworzeni Hakerzy przez Hakerów.
Każdy szanujący sie użytkownik komputera Powinien umieć Usunąć tego rodzaju syf.
Clean</span> Czyli krótko mówiąc opcja (automatycznego) czyszczenia zainfekowanych plików.
Z tej opcji zawsze korzystamy w trybie awaryjnym (przy odpaleniu klikasz F8 )
W czasie trwania akcji czyszczenia zobaczymy pytanie Do you want to clean the registry ? <y/n> klikamy Y (Yes) czyli Tak <= opcja ta czyści rejestr z kluczy powiązanymi z zainfekowanymi plikami (wykasuje także bieżące tło pulpitu)
Narzędzie sprawdzi czy plik wininet.dll nie jest zainfekowany, możemy zostać zapytani o podmianę pliku Replace infected file ? klikamy Y (Yes)
Na koniec, może wymagany być restart kompa by całkowicie ukończyć operacje czyszczenia
Cały przebieg czyszczenia utworzy oczywiście raporcik w C:rapport.txt

SmitFroundFix można pobrać stąd

Max_Delete

<
Max_Delete - program służy do usuwania plików używanych przez Windows (np: załadowane programy, pliki DLL, trojany, dialery) Programy takie jak wirusy, trojany, robaki, dialery najczęściej uruchamiają się przy każdym włączeniu komputera. Takiej załadowanej do pamięci (uruchomionej) aplikacji nie mogą usunąć programy antywirusowe itp. W tym celu powstał właśnie ten program! Jeżeli program antywirusowy wykryje wirusa a nie może go usunąć, wystarczy zapamiętać miejsce gdzie znajduje się podejrzany plik, uruchomić program Max_Delete, nacisnąć przycisk "Dodaj" i wskazać na ten plik.Następnie wystarczy uruchomić ponownie komputer. Po restarcie Windows, program automatycznie usunie podejrzany plik zanim załaduje się do pamięci. Jeśli masz problem z usunięciem jakiegoś pliku ten program jest dla ciebie a jego obsługa jest banalna.

Program można ściągnąć stąd.
Mam nadzieje ze zmniejszy sie liczba osób która będzie pytać jak usunąć trojana.Ostatni tekst skopiowałem bo juz nie miałem siły pisać
<


Deckard's System Scanner
<
Deckard's System Scanner Jest podobnym programem jak Combofix ,ale jest pozbawiony funkcji autoUsuwania wirusów.Generuje on takze log z hijackthisa.

Dss Mozna pobrać stąd

§ All reserved And Rights By Alliata.Wszelakie Kopiowanie tego artykułu bez mojej wiedzy będzie ścigane i karane
<


<div align=\'center\'><span style="font-family:Arial Black">NEW !
</div>

<
ESET SysInspector

ESET SysInspector to rozwiązanie pozwalające użytkownikowi na dokładną diagnostykę komputera. Aplikacja wyświetla szczegóły na temat wszystkich uruchomionych na danym komputerze procesów, wpisów w rejestrze, aktywnych połączeń sieciowych oraz składników systemu. Program działa na podobnej zasadzie co znany już użytkownikom Trend Micro HijackThis. ESET SysInspector wyróżnia wbudowane w program wygodne narzędzie do analizy zgromadzonych informacji. Dzięki niemu użytkownik jest w stanie natychmiast sprawdzić, które z aktywnych właśnie procesów stanowią zagrożenie dla komputera lub mogą być przyczyną jego nieprawidłowej pracy. Program samodzielnie grupuje wszystkie procesy dzieląc je według prawdopodobieństwa zagrożenia jakie mogą powodować.

ESET SysInspector można pobrać z tąd
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
Heeh

aj nie zauważyłem ze pisałeś,ale chyba go nie usuniecie tego topicu
<
?.No wiesz,Dzieci i dzieci neo to lenie smierdzące i nie chce im sie szukać w google.
 

olek1991

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 10, 2007
Posty
76
alliata, jesli modzi nie wrzuca jakos sticky lub cos, to z tego tuta nic nie bedzie bo za kilka dni spadnie na kolejne strony i juz go za duzo osob nie zobaczy.
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
HMM

a może tak zeby zapobiec kopiowaniu to napisze tego tutka z dodatkami w Wordzie albo PowerPoincie ?

Lub wersję graficzną .

Kanciasty

Nie rozumiem,o co chodzi z tym przełączaniem stron
<
<
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
jest dobrze tak jak jest
a ze stronami mi chodzilo o to ze jak ktos wejdzie do dzialu security to moze przegladac wszystkie strony w tym dziale a nie tylko pierwsza
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
nO fajny poradnik.. niektore widze 1 raz na oczka
smile.gif
no ale po przeczytaniu zastanawia mnie tylko jedna mala (naprawde drobna) rzecz
<
odpowiedzmy sobie szczerze.. ;P skorzystal ktos z niego?
smile.gif
))

Heh.. PS. "mozna pobrac STĄD" ^^ nienawidze bledow ort. ale juz Ciiii ;-)))

Korzystaj z przegladarki FF
smile.gif
bledy podkresla
<
wiec mozna ich uniknac
<
mnie pewnie tez sie mozna czepic ze nie uzywam pl znakow
<
) ale widac roznice miedzy "z tad" a "stad"
<
nawet bez "ogonka" w "A" widac ze nie popelnilem bledu ort
<
))
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
jakbyś tyle pisał co ja to nawet by cie sie nie chciało poprawiać tych błędów.
 
Do góry Bottom