Porty

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
Witam! Mam taki problem poniewaz chcialbym postawic wlasny serwer www a nie mam zewnetrznego IP, i admin nie przekieruje mi portow czy jest jeszcze jakis inny sposob zeby postawic serwer www na radiowce z wewnetrznym IP. A Zewnetrznego IP nie bede kupowal bo za drogie jest ;]. Prosze o odpowiedz z gory dziekuje.
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
serwer? jeśli o gre chodzi to możesz postawić go na VPN (Wirtualna sięc komputerowa) program : Hamachi.
 

dawid999

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2007
Posty
78
jemu chodzi o server web (np. oparty na apache)

mysle ze raczej nie dasz rady tego zrobic jesli nie bedzie odpowiedniego przekierowania i nie majac zewnetrznego ip pozatym byly by probelmy z domena bo musialbys ja zarejestrowac na ten zewnetrzny adres twojej sieci, pozatym musisz miec naprawde konkretne lacze do takiego typu zeczy,mysle ze bardziej by ci sie oplacalo wynajac jakis tani web server,naprawde zaoszczedzisz tym sobie wiele klopotow i nerwow
 

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
Wiem o hamachi ale to lipa jest, a poza tym jak sobie wyobrazasz serwer www na hamachi lol kazdy zeby strone zobaczyc bedzie musial dolaczac sie do sieci nie normalne:]
 

dawid999

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2007
Posty
78
hamachi nie jest absolutnie do tego przeznaczony,on poprostu twozy wirtualna siec lokalna

wynajmij server web i masz wszystkie problemy z glowy
 
Do góry Bottom