Posiadam Modem iPlus, chcę neta za friko.

Radzix1

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2009
Posty
9
A więc witam tak jak w temacie posiadam modem iPlusa bez karty sim czy dało by to jakoś zrobić wgrać nowego softa na modem bym miał darmowy internet...? z góry dzięki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Radzix1

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2009
Posty
9
a czy może być byle jaka i ją jakoś przerobić ? idę na grzybki xd jak coś to będę potem
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
w erze jakoś był "nieograniczony" internet za 9zł/m-c, przy czym warto sobie poczytać na jakich zasadach, bo są tam limity, nie wiadomo też czy modem z plusa nie ma simlocka
 

Radzix1

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2009
Posty
9
No właśnie kurde nie wiem czy ma czy nie i nie wiem jak to sprawdzić, a takiego neta nie chce za bardzo bo są właśnie te limity ;/ Dlatego się pytam czy nie dało by się tego jakoś przerobić? Na pewno się da jakoś tylko czy znajdę taka osobę co mi powie jak xD!



:(a nie dało by jakoś zrobić to tak jak mam darmowe gg z karty telefonicznej gg air i jakoś tak bym miał chociaż darmowe gg ????? z góry thx a jak mam pisać by ktoś mi pomógł ;pp
 
Ostatnia edycja:

Radzix1

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2009
Posty
9
Odświeżam temat ! Odświeżam temat ! Odświeżam temat ! Odświeżam temat ! Odświeżam temat ! Odświeżam temat ! Odświeżam temat !
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Na pewno się da
Nie da się! Nie da się! Nie da się!
a nie dało by jakoś zrobić to tak jak mam darmowe gg z karty telefonicznej gg air i jakoś tak bym miał chociaż darmowe gg ?????
W GaduAir nie masz darmowego GG, nie musisz tylko płacić abonamentu za korzystanie z aplikacji na telefon. Za transfer musisz płacić.
 
Do góry Bottom