Poszukuje trojana

Status
Zamknięty.

...Kuba...

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
39
Witam poszukuje trojana dzieki któremu można było by sciagac pliki z kompa ofiary... Chciał bym zeby był w miarę prosty... sam nie napisze, bo nadal za mało wiem jak to sie robi.
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
Większość trojanów ma możliwość ściągania plików ;P Ale jeżeli chcesz gotowe projekty to licz się z wykrywalnością ;]
 

...Kuba...

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
39
własnie w tym jest problem, bo jakies poczatki mam jak napisac trojana tylko nie wiem w jakim programie ;/
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
Może być C++ lub Delphi ;P Może lepiej zacznij od delphi jest w nim wiecej słów niż w C++ przez co może być dla ciebie łatwiej przyswajalny
<
Chociaż ja preferuje Cpp ;P
 

...Kuba...

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
39
a masz jakas konkretna strone gdzie mozna pobrac ten kompilator bo jak narazie znalazłem delphi 7_Personal, moze byc ta wersja?? plik do pobrana ma 57MB ;/
 

...Kuba...

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
39
pobrałem juz ale mam problem z instalacja "Install.exe" (Borland delphi7 install Launcher to potrzebny jest serial Number i authorization key, skad to wziac ?? czypobrac gdzie indziej ten program??
 

...Kuba...

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
39
A jest jakies spolszczenie do tego programu?? A to wystarczy instalowac tylko przez plik Install.exe czy jeszcze trzeba cos jeszcze??
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
Spolszczenia CHYBA nie ma zainstaluj normalnie jak gre ;/ Czy tobie serio tak trzeba tłumaczyć ;/ normalnie kliknij na plik instalacyjny później ciągle next (w międzyczasie podasz key) ;]

// Jeżeli ty masz takie problemy z instalacją to już widzę jak piszesz tego trojana
<
 

...Kuba...

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
39
nie z instalacja nie ma problemu Delphi juz chodzi, tylko w tym pobranym folderze znajduja sie jeszcze inne pliki instalacyjne...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom