Poszybszanie transferu w sieci bezprzwodowej

ehacker

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2005
Posty
54
Więc witam.... Chiałbym sie zapytać czy jest moshliwość poszybszania sobie transferu w sieci Lan?? Ja kożystam właśnie z sieci osiedlowej i administrator przydzielił nam 128 kb/s i nic wiecej?! Czy nie dało by sie zwiększyć transfer do 200 kb/s ?? Jeżeli znacie jakiś sposób to bardzo prosze o jego napisanie! Bardzo mi na tym zależy dla tego prosze o szybkie odpowiedzi!

NRQ!!!


--------------------------------LOGOUT-------------------------------------
 

Pascall

Użytkownik
Dołączył
Maj 25, 2004
Posty
18
np . Languardem zobacz jaki ma mac adres admin (duze prawdopodobienstwo jest ze admin przydzielil sobie wiecj kb/s
smile.gif
czyli zrobil bez limitu )
wiec zmien adres mac swojje karty i bediesz mial tyle co on jesli go nie bedzie w necie a jesli sie pojawi to pol na pol
smile.gif
 

ehacker

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2005
Posty
54
odpowiedz ehackera?

jaki ma mac adres admin (duze prawdopodobienstwo jest ze admin przydzielil sobie wiecj kb/s czyli zrobil bez limitu[/b]

No wiec admin niestety nie przydzielił sobie wiecej
<

Jest skromy i ma 128kb/s
smile.gif
( zuch admin
smile.gif
)
noo......... a teraz co zrobić??



Aha i z kąd moge Basica sciągnąć?
 

Vardi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
143
Originally posted by MorfeusZs
np . Languardem zobacz jaki ma mac adres admin (duze prawdopodobienstwo jest ze admin przydzielil sobie wiecj kb/s
smile.gif
czyli zrobil bez limitu )
wiec zmien adres mac swojje karty i bediesz mial tyle co on jesli go nie bedzie w necie a jesli sie pojawi to pol na pol
smile.gif

Jak się podszyjesz pod kogoś MAC adres i ta osoba będzie dostępna to nie będzie pół na pół tylko ci rozłączy neta, ale jak zrestartujesz połączenie to jemu rozłączy neta itd.
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
ile płacisz taką - masz prędkości , chcesz szybciej - płać wiecej 8)
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by Vardi+--><div class='quotetop'>CYTAT(Vardi)</div>
<!--QuoteBegin-MorfeusZs
np . Languardem zobacz jaki ma mac adres admin (duze prawdopodobienstwo jest ze admin przydzielil sobie wiecj kb/s :) czyli zrobil bez limitu )
wiec zmien adres mac swojje karty i bediesz mial tyle co on jesli go nie bedzie w necie a jesli sie pojawi to pol na pol :)

Jak się podszyjesz pod kogoś MAC adres i ta osoba będzie dostępna to nie będzie pół na pół tylko ci rozłączy neta, ale jak zrestartujesz połączenie to jemu rozłączy neta itd.[/b]
nieprawda ;] przynajmniej nie w tych sieciach w których to robiłem... przy zmianie IP tak jest ale przy MACu nie
 

Vardi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
143
Originally posted by SZKOD[nick+--><div class='quotetop'>CYTAT(SZKOD[nick)</div>
]
Originally posted by Vardi@
<!--QuoteBegin-MorfeusZs

np . Languardem zobacz jaki ma mac adres admin (duze prawdopodobienstwo jest ze admin przydzielil sobie wiecj kb/s
smile.gif
czyli zrobil bez limitu )
wiec zmien adres mac swojje karty i bediesz mial tyle co on jesli go nie bedzie w necie a jesli sie pojawi to pol na pol
smile.gif


Jak się podszyjesz pod kogoś MAC adres i ta osoba będzie dostępna to nie będzie pół na pół tylko ci rozłączy neta, ale jak zrestartujesz połączenie to jemu rozłączy neta itd.
nieprawda ;] przynajmniej nie w tych sieciach w których to robiłem... przy zmianie IP tak jest ale przy MACu nie[/b]

Jak w sieci istnieje DHCP to jak zmienisz MAC to się też zmienia IP.
 

abanon

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2004
Posty
21
ale jaka jest szansa że mnie nie wykryją, bo niechce nagle nata stracić i płacić 1000zł kary
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
Originally posted by abanon
ale jaka jest szansa że mnie nie wykryją, bo niechce nagle nata stracić i płacić 1000zł kary
aaaa jakie tam płacenie , od razu dostaniesz 10 lat ciężkich robót LOL

a tak serio : zależy jakiego masz admina i czy osoba której maca 'pożyczasz' sie nie skapnie , że coś jest nie tak (konflikt maców). jeśli sie cykasz to nie kombinuj.

P.S życie to jedno wielkie ryzyko , każdego dnia ryzykujesz wychodzac z domu 8)
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Witam,

Tak naprawdę wiele zależy od ustawień routera a to trzeba zbadać. Administrator bowiem może ustawić na sztywno 128 i nie wyjdziesz ponad to albo dynamiczne czyli jak kogoś nie ma i pasmo jest wolne to rzuca do podziału. Przy pierwszym rozwiązaniu wiele nie podziałasz. Możesz ewentualnie powalczyć z connetami. To znaczy tworzysz jak najwięcej connectów (ale to tylko przy p2p) i błąd w htb powoduje, że wyskakujesz ponad swój limit (nie powiem Ci o ile bo na to wpływa wiele czynników. rekordzista w mojej sieci miał dwa razy swój limit). Możesz też prosić aby zrobił Ci forward portu to też minimalnie przyszpiesza. Jeśli natomiast jest dynamiczne to używaj przyspieszaczy ściągania (getright, prozilla) i wykombinuj abyś był podpięty do switcha najbliżej routera.

Co do tych samych ipków. Gdy zmienisz maca następuje konflikt adresów ip ale nikomu nie znika połączenie chyba, że obaj są podpięci do mydelniczek (najtańsze switche) wtedy te głupieją i bóg jeden wie co zrobią (to przy dhcp).

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom