Potrzebny Exploit

Wutang Clan

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2006
Posty
1
Witam! Bardzo potrzebuje exploita który ma możliwość połączenia się z komputerem po adresie IP i dzięki któremu będe mógł coś wysłać i uruchomić na komputerze ofiary (chodzim i o trojana). Prubowałem Argoxp lecz niechce mi sie łączyć z IP ofiary....
<
 

szoka

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2005
Posty
4
ŁAŁ...fajny zbiór exploitów
<
A mialbys może do nich opisy czy samemu w necie trza szukac
<
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by szoka
mialbys może do nich opisy
Te co są z rozszerzeniem *.exe robisz tak, że odpalasz cmd.exe (Wiersz Poleceń) i przeciągasz plik na to, a potem Enter. Pokazują Ci się możliwe parametry, obmyślasz jakie parametry dasz i jeszcze raz przeciągasz, dopisujesz parametry i Enter.
A te co są z rozszerzeniem *.c to trzeba skompilować, a potem tak jak wyżej.
Jednak większość jest już skompilowanych pod Windowsa, więc tylko używać =]
Co do tych opisów, to jak odpalisz exploita bez parametrów to po angielsku pisze, jak masz pisać itp. :mruga:
 

likoms

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2006
Posty
126
Originally posted by Mo4x+--><div class='quotetop'>CYTAT(Mo4x)</div>
<!--QuoteBegin-szoka
mialbys może do nich opisy
Te co są z rozszerzeniem *.exe robisz tak, że odpalasz cmd.exe (Wiersz Poleceń) i przeciągasz plik na to, a potem Enter. Pokazują Ci się możliwe parametry, obmyślasz jakie parametry dasz i jeszcze raz przeciągasz, dopisujesz parametry i Enter.
A te co są z rozszerzeniem *.c to trzeba skompilować, a potem tak jak wyżej.
Jednak większość jest już skompilowanych pod Windowsa, więc tylko używać =]
Co do tych opisów, to jak odpalisz exploita bez parametrów to po angielsku pisze, jak masz pisać itp. :mruga:[/b]
 

brumbrumek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2007
Posty
3
cyrus ta strona co dales jest po hiszpansku czy tam brazylijsku niewiem nieznam sie...
niewiem o co chodzi ale te exploity sa takie ze sie podaje tylko ip osoby chyba i co to robi?
 

brumbrumek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2007
Posty
3
niemozesz dac linku tylko odrazu google.pl ? w google.pl jak takie cos wpisze to ja bede miec haka a nie typki wiec wiesz... zanim kogos sam zhakuje to mnie zhakuja 100x :]


BTW za co ja dostaje te warningi jezeli jakis moderator bedzie przegladal tego posta
//edit fdj: za tibie
 
Do góry Bottom