Potrzebny keyloger

shadow-wpr

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 16, 2005
Posty
2
Potrzebuje keylogera prostego najlepiej zapisującego do txt. który nie potrzebuje połączenia internetowego. . już tłumacz o co mi chodzi. A więc mam bezpośredni dostęp do komputera ofiary i chce tylko aby mi zapisywał co siedzieje na tym kompie pod moją nieobecność. A i jeszcze coś czy istnieje taki program co zgrywa wszystko co siedzieje na kompie do .avi??
Z góry dziękuje za odp.
 

..ClaRoX..

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
100
Ja mam taki: KeyBoardWindow :mrgreen:
Może on wysyłaś logi przez GG, na maila lub zapisywać bezpośrednio do pliku. Nie jest wykrywalny przez AV (noo bo mi Kaspersky nie wykrywa). Jednak w czasie jego pracy będzie ikonka w tray'u, ale da się utawić na taką jaką chcesz, np. z GG, WinAmpa, lub co najlepsze, że będzie ona przeźroczysta
<


Ja instalkę (bo wymaga zainstalowanie, i jest widoczny w Dodaj/Usuń programy i nawet w menu Start (z tamtąd da sięusunać)) mam, ale juz nie pamietam skąd ściągłem. Dlatego jeżeli go nie znajdziesz to mogę Ci go wysłać na maila
<


A o programie do zgrywania filmików to nie słyszałem
<
co nie znaczy, że takiego nie ma :!:
 

red_ag

Były Moderator
Dołączył
Listopad 26, 2005
Posty
261
Takie programy są owszem, ale po kilku godzinach użytku wyskoczyłby Ci komukat "brak miejsca na dysku" Polecam keyloggery ...
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Na stronie gloownej projeku www.vsk.cba.pl /czasem strona nie dziala bo walniente cba czesto "pada" / sa wszystkie nowosci
smile.gif


Data premiery: 31.12.2005 około godziny 24:00
 

shadow-wpr

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 16, 2005
Posty
2
no dobra wszystko ok. tylko tak czy te dwa keyloggery PK i VSK niepotrzebują P2P a i
ja mam wewnętrzne Ip i ofiara też. więc czy one dadzą sobie rade?
A i jeszcze jedno potrzebuje program który by dobrze sie srawował do spiegowania mojego kompa gdy mnie niema.
 

_MaVeR_

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 26, 2005
Posty
204
VSK jeszcze niejest zrobiony to na niego nielicz narazie a Perfect Keylogger wszedzie dziala ! bo logi sa wysylane na maila
 

astRX

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2005
Posty
188
do autora postu - jeśli masz dostęp do kompa ofiary to polecam "Ardamax Keylogger 2.3". Jest niewykrywalny przez antywiry (w przeciwieństwie do Perfect K.), można go super ukryć, wysyła logi na maila.
 
Do góry Bottom