Potrzebny trojan do omieniecia AVG

mariah120

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
23
Witam
Moze mi ktos polecic trojana który ma funkcje pobierania plików z dysku ofiary??
Ale chodzi o to że serwer utworzony przez trojana nie moze miec rozszerzenia .exe poniewaz ofiara ma AVG i ten av blokuje wszystkie takie pliki.
Ma ktos pomysl jak to obejsc??
Jak poradzic sobie z tym AVG??
Bardzo prosze o pomoc
 

randall5

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2006
Posty
41
trojan GGT 2.2, przy generowaniu serwera możesz wybrać rozszerzenie, inne niż exe
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
Jesli jestes z ofiarą w sieci lokalnej uzyj Lanixa. A co do rozszerzen to zmien je recznie i tak bedzie dzialac
Kod:
*exe

*bat

*scr

*pif

*cmd

*com
jedynie z src moga byc problemy a reszta to bezproblemowo powinla sie zmienic
<
 

mariah120

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
23
Do randall5:
A gdzie to sie wybiera??
Bo nie moge znalezcz opcji zapisu w innym formacie niz .exe

Do Sebik:
gdzie moge recznie zmienic rozszerzenie??
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
Jak masz Total Comandera to normalnie zmieniasz np.server.exe=>server.pif lub
otwierasz Moj komputer zakladka Narzedzia=>Opcje folderow...=>Widok i odznaczasz opcje "Ukryj rozszerzenia znanych plikow".
I to na tyle z mojej strony
<
 

mariah120

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
23
Ale jesli zrobie to tak: Moj komputer zakladka Narzedzia=>Opcje folderow...=>Widok i odznaczasz opcje "Ukryj rozszerzenia znanych plikow". To czy ofiara tez bedzie miala rozszerzenie exe czy tylko u mnie na kompie??
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by mariah120
Ale jesli zrobie to tak: Moj komputer zakladka Narzedzia=>Opcje folderow...=>Widok i odznaczasz opcje "Ukryj rozszerzenia znanych plikow". To czy ofiara tez bedzie miala rozszerzenie exe czy tylko u mnie na kompie??

Tylko u ciebie...
 

zielonypl

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2006
Posty
3
ehh, nie lepiiej zbindowac jakims keyloggerem trojanka nastepnie wybrac ikonke i dobra nazwe komponujaca sie z ikonko i wzbudzajaca zainteresowanie ofiar ??
smile.gif
))
 

mariah120

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
23
zielonypl no to mi doradziles!
Keylogger nie sluzy do bindowania, jak juz to binder. Ale binder ci nie zmieni rozszerzenia!!
A ja zaznaczylem ze nie chce exe!!
A reszty twoich pomysłów to sie bez problemu domyslilem sam
 

Hunter12

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
5
Ale po co daleko szukać przecież w NastyXP 9 można uzyskać ten sam efekt, sposób jest prosty.
Tworzymy serwer po czym mamy jednomegowy plik server.exe
Dajemy tak:
Mój komputer-->narzędzia-->opcje folderów-->widok-->odznaczamy opcję "ukryj rozszerzenia znanych typów plików".

Wtedy w nazwie programu pojawia sie nie tylko server, ale cała nazwa czyli server.exe.
Teraz dajemy zmień nazwę po czym wpisujemy zamiast "server.exe" tylko np. "server.jpg". Nie przejmujcie sie ostrzeżeniami systemowymi.
Teraz w momencie kiedy ofiara włączy ten plik pojawi się w przeglądarce obrazów, że podgląd jest niedostępny, a server zostanie zainstalowany
smile.gif
.
 

Hunter12

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
5
Nie wiem, która część Ci się nie podoba, ale zapewniam, że metoda jest sprawdzona ponieważ ją testowałem.
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
Originally posted by Hunter12
Wtedy w nazwie programu pojawia sie nie tylko server, ale cała nazwa czyli server.exe.
Teraz dajemy zmień nazwę po czym wpisujemy zamiast "server.exe" tylko np. "server.jpg". Nie przejmujcie sie ostrzeżeniami systemowymi.
Teraz w momencie kiedy ofiara włączy ten plik pojawi się w przeglądarce obrazów, że podgląd jest niedostępny, a server zostanie zainstalowany
smile.gif
.
Ja cie zapewniam ze to nie moze dzialac. To jedynie dziala na rozszerzeniach plikow wykonywalnych czyli tych co wypisalem wyzej.

P.S. Dzieki Kanciastoporty za zwrocenie uwagi, ze w poscie mam blad
Originally posted by Kanciastoporty
nie src tylko scr
 

Hunter12

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
5
Wybaczcie mój błąd to teraz ja mam pytanie.
jeśli w nastyXP zrobię server to czy mogę zmienić rozszerzenie na jakiekolwiek inne tylko nie na .exe?
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
Originally posted by Hunter12
jeśli w nastyXP zrobię server to czy mogę zmienić rozszerzenie na jakiekolwiek inne tylko nie na .exe?
Tak mozesz zmienic na:
Kod:
*exe

*bat

*scr

*pif

*cmd

*com
pisze to juz chyba 10 raz, widac ze nie czytales postu
 
Do góry Bottom