Potrzebuje coś co przywróci mi dane z kompa przed 3 formatów

adrianek_master

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 11, 2007
Posty
14
Długo mnie nie było w Polsce i wszystko co miałem istotne zostało usunięte przez mojego brata zwłaszcza chodzi mi o dysk " C " gdzie posiadałem ważne dane a jak już jakiś program ściągałem to nie stety zepsuł mi widnowsa i musiałem go na nowo instalować :eek:laboga: pomuszcię mi i dajćie mi wskazówki jak to zrobić dane miałem z około listopada muszę je koniecznie odzyskać :/

//pomóżcie
 

adrianek_master

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 11, 2007
Posty
14
ok tylko skąd go mogę sćiągnąć i jak mam to zrobić :whoeva:


Program już mam tylko proszę o wytłumaczenie mi zasad działania

[ Dodano: 22-01-2008, 20:49 ]
Gdzie i na co mam kliknąc aby przywrócić dane chodzi o pliki jpg . jak i tekstowe i filmiki :/
 

adrianek_master

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 11, 2007
Posty
14
wziołem to co mówiłeś następnie wyskoczyło mi drzewko zaznaczyłem wszystko ale nie wiem co mam w tym miejscu zrobić bo już kombinowałem na rózne sposoby i jeszcze jedno gdzie mogę znleść odzyskane pliki :/




 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Pokazuje Ci informację, że musisz zapisać pliki na innej partycji niż ta, z której odzyskujesz
 

kris269

Użytkownik
Dołączył
Listopad 22, 2005
Posty
66
Obawiam sie ze nie ma:D :glaszcze: Nie zdarzyło mi sie słyszec aby ktokolwiek odzyskał pliki po 3 formatach. Mysle ze nikt tutaj nie pomoze.


PS. nie wiem moze jakas firma specjalizujaca sie w odzyskiwaniu danych cos poradzi, mozesz sie isc zapytac, jesli dane ssa naprawde cenne:D:D
 

adrianek_master

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 11, 2007
Posty
14
Z tego co mi wiadomo można odzyskać dane do 10 formatowań i z tego co wyczytałem tylko potrzebny jeste lepszy program a dane są bardzo drogocenne .... :/
 

novciu234

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2008
Posty
90
home keylogger...

Miałem zainstalowanego home keylogger-a i wyczyściłem logi. Czy mógłbym te logi przywrócić??nie był usunięty cały plik tylko to co bylo napisane w tym pliku txt
Jest jakiś program bym mógł te logi przywrócić ??
usunąłem je jakieś 2tyg. temu ;/ ;/
 

backdoorman

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2007
Posty
117
to zalezy ile rzeczy w tym czasie było wgrywane , czy też instalowane na dysku
ale Easy Recovery czasem przywraca pliki z przed kilku formatów
 

l4f

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
160
Originally posted by terminator934
Czy Ontrack Easy Recovery odzyska hasło ?

Może odzyska plik z zakodowanym hasłem. Odkodujesz i masz.
<
 
Do góry Bottom