powitanie chakersie

Status
Zamknięty.
C

CzArNucH-chaker

Gość
WITAM WSZYSTICH CHAKERUW !!!!!!!!!!! jestem tutaj nowym soper chakerem i hce sie z wami przywitac. Moih osiagnienc nie bende pisal bo jest ich za durzo, ale morzecie mi wierzyc rze mam talent. To tyle kto sie ze mna wita to niech napisze - Witam

PS: mam nadzieje rze sie sporo odemnie naoczycie
 

Majeran

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2006
Posty
26
Popatrzcie, co zbyt długie przebywanie na słońcu robi ze słabych ludzi...
 
C

CzArNucH-chaker

Gość
morze cieto smieszy, ale jestem jednym z najleprzych chakeruw w polsce !!!!!!!!!!???????

[ Dodano: 04-07-2006, 12:10 ]
Ej, ustawilem se pszypatkiem rze jestem baba, jak to teras zmienic ?????????????!!!!!!!!!!!
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
taaa...
<

bo "jestesimy bardźo mondży..."
<
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Hehe, ja Cię chyba znam o wielki. To zaszczyt że zawitałeś w progi tego forum. Mam nadzieję, że będziesz się udzielać? Za samo przyjście takiej sławy powinieneś dostać admina, albo chociaż moderatora.
No co się tak na ten temat patrzycie? Przywitajcie, on jest moim guru. Pewnie jest jeszcze lepszy od Bozucha.
 

patology

Były Moderator
Dołączył
Październik 30, 2005
Posty
205
Originally posted by CzArNucH-chaker
morze cieto smieszy, ale jestem jednym z najleprzych chakeruw w polsce !!!!!!!!!!???????
Chyba jestes troche za skromny.. ja bym powiedzial ze jestes jednym z lepszych na swiecie
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
ojjj....to ja przepraszam że napisałem posta wyżej....! Nie chciałem!
<

Wybaczysz mi mistrzu??
i chciałem Cie przywidać na tym forum!
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
Moj mistrzu...
ile biezesz za te wlamy z twojego podpisu, i do czego jestes zdolny? Bo potrzebuje sie wlamac do kompa siostry z drugiego pokoju
<
wystaw cennik...
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Originally posted by boness
ile biezesz za te wlamy z twojego podpisu
taki profesjonalista powinnien barć dużo za takie trudne włamy... ja bym obstawiał ze jakieś 300-400zł...
a czy włamujesz się motoda Łomową??
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
łomem ze smietnika
<
dac 400zl takiemu mistrzowi to nawet mi nie szkoda, bo wiem ze bedzie wykonane elegancko... to jak?
<
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Originally posted by patology
Kpisz sobie? za takie grosze to on ci nr GG nie poda!
GG?? ona ma "HackiNG-Gadu"... wiesz..., to już jest profesjonalny program do włamów na Gadu-Gadu i komunikator zarazem
<
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Re: :a:a::a

Originally posted by h4rtq3a
Witam analfabetę i raczej mówię ban ....
Wow, co ty nie powiesz
<

Im dłużej jesteś na tym forum, tym zaczynam odnościć wrażenie że za dużo się od niego nie różnisz...
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Re: :a:a::a

Im dłużej jesteś na tym forum, tym zaczynam odnościć wrażenie że za dużo się od niego nie różnisz...[/b]
Buehehehehe....tu się robi za duża Makakofonia... ^^
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Originally posted by boness
Bo potrzebuje sie wlamac do kompa siostry z drugiego pokoju
<
wystaw cennik...
Nie no, lepiej zacząć od czegoś trudniejszego. Włamywanie się do komputera na którym siedzi piszący bez haseł na jakiekolwiek konto łacznie z adminem
<
 
C

CzArNucH-chaker

Gość
DZIekóje za godne przywitanie mistza, w nagrode naocze was calej mojej wiedzy, a ty wlame ci sie do kompotera siostry ale musisz mi zaplacic - 199zl dodaj do tego wat
nie mam konta bankowego bo cos sie nie da zalorzyc !!!! ale zaplacirz mi w inny sposub, gram w taka gre (the krims) tam sie wysyla esemesy, ty wyslesz 20 esuw po 10 zl i to bedzie zaplata, i wtedy sie wlame do siory

[ Dodano: 04-07-2006, 13:29 ]
niehce sie hwalic ale sie ja wlamóje na satelite i se ogladam wszystkie programy z kabluwki za free !!!!!!???
 

mickaz

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2006
Posty
3
Originally posted by CzArNucH-chaker
DZIekóje za godne przywitanie mistza, w nagrode naocze was calej mojej wiedzy, a ty wlame ci sie do kompotera siostry ale musisz mi zaplacic - 199zl dodaj do tego wat
nie mam konta bankowego bo cos sie nie da zalorzyc !!!! ale zaplacirz mi w inny sposub, gram w taka gre (the krims) tam sie wysyla esemesy, ty wyslesz 20 esuw po 10 zl i to bedzie zaplata, i wtedy sie wlame do siory

[ Dodano: 04-07-2006, 13:29 ]
niehce sie hwalic ale sie ja wlamóje na satelite i se ogladam wszystkie programy z kabluwki za free !!!!!!???
Troszke błędów narobiłeś w tym pościku :hahaha: .Po za tym jak mozesz włamywać się na satelite i oglądać programy z kablówki za free?? przeciez jak sama nazwa wskazuje w przypadku telewizji kablowej sygnał "idzie" przez kabelek a w przypadku telewizji satelitarnej jest nadawany , no własnie satelitarnie.jak ja to mówie NIE Dzieciom Neostrady....apropos chłopczyku ile ty masz wogóle latek ;] ??

EDIT:
tzn. dziewczynko,bo masz przy nicku taki symbol
<
.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom