Poznań Game Arena 2008.

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
<div align='center'>
pga_01.png

Witam wszystkich. Nie wiem czy wiecie co to PGA, więc w ogole, zapraszam do czytania skarby me. ;*

Co to w ogóle jest? O co 5?
Poznań Game Arena (PGA) to festiwal gier komputerowych i wideo, gier fabularnych i sportów ekstremalnych, odbywający się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w Poznaniu od 2005 roku. Prezentowane są tam nowości techniczne, gry komputerowe jak i fabularne, bądź karcianki. Nie zabraknie także różnych "bajerów" jak pokazy Capoeira'y, Sztuk walk... Można też sprawdzić swoje siły w Paintball'u. Dużo wszystkiego, dużo fajnego.

Liźnięcie Historii, w pigułce ; ))
W 2005 roku targi odbyły się pomiędzy 25 a 27 lutego, a frekwencja wynosiła 11 000 osób.
W 2006 roku targi odbyły się pomiędzy 25 a 26 listopada, a frekwencja wynosiła 14 000 osób.
W 2007 roku targi odbyły się pomiędzy 24 a 25 listopada, a frekwencja wynosiła 17 000 osób.

Co w tym roku?
Gigantycznych rozmiarów ekran prezentacyjny, wielka scena, światła, lasery i oczywiście najnowszy sprzęt multimedialny: laptopy, komputery, konsole, gry. Poznań Game Arena 2008 będzie najbardziej naszpikowaną nowoczesną techniką imprezą w Polsce.
Dobrze zdajemy sobie sprawę, iż część publiczności przyjdzie na targi głównie po to, by zobaczyć co przed Świętami Bożego Narodzenia jest trendy: na co warto zwrócić uwagę, co warto kupić. I to właśnie dlatego do zagadnień związanych z różnymi formami prezentacji nowych gier, nowych produktów i? gwiazd znanych z telewizji, przygotowujemy się jak nigdy dotąd. Piąta edycja będzie naj, naj, naj? Dlaczego?

* budujemy największą scenę w historii PGA. Głęboka na 6 metrów, szeroka na czternaście. To właśnie na niej prezentować swoje dzieła będą producenci gier, to na niej zobaczycie piękne tańczące dziewczyny, na niej dziennikarze CD-Action opowiadać będą o grach, to z niej rozrzucane będą gadżety i upominki i w końcu na niej występować będą polscy mistrzowie rymu podczas drugiej edycji PGA Freestyle Battle

* montujemy największy ekran w historii PGA. Ekran będzie miał wysokość 5 metrów oraz długość aż 20,8 m. Łączna powierzchnia wynosi więc 104 m2! Na tak wielkim ekranie będziecie mogli zobaczyć najnowsze gry. Na ekranie zobaczycie do pięciu niezależnych obrazów naraz.

* po raz pierwszy w historii PGA ze sceny popłyną nie tylko dźwięki muzyki czy gier, halę nie tylko rozświetlą efektowne światła, ale też po raz pierwszy użyjemy laserów. To będzie najlepsza oprawa audiowizualna w historii polskich imprez multimediów!

* PGA to nie tylko gry, choć tych oczywiście nie zabraknie. W tym roku wystawcy pokażą jednak wyjątkowo dużo nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Laptopy, telefony, konsole, komputery, gry. Będzie na czym grac, będzie czym się bawić, będzie co oglądać.

Patroni, sponsorzy, i inne duperele ; D
Otóż, sam się zdziwiłem jakie "elitarne" grono leży w rękach PGA. ;D
Sponsorzy: Microsoft, Intel, HP
Partnerzy: KFC (oł jee! XD), NTT System, Sidewinder (Microsoft podruct ^^), BenQ, D-Link, Wideopen
Patroni Medialni: Radio Eska, Multikino, CD-Action, Gry-online.pl (XDD), Kolpolter
Wsparcie: Allegro, Ubisoft
Jak widać, jest kilka firm które przykuły uwagę, no nie? ; ))

Wszystko pięknie, KIEDY!? : D
Otóż całe PGA odbywa się dnia 23 złote (możliwość wchodzenia i wychodzenia ; ) )

Czas trwania zabawy PGA
Sobota - 10:00-20:00
Niedziela - 10:00-18:00

Harmonogram dnia: Sobota
11:00 Oficjalne otwarcie
11:15 PGA Freestyle Battle, runda 1
12:00 Prezentacja gry Fable 2 - Xbox360 (z udziałem Jacka Piekary)
12:30 Prezentacja gry Need For Speed Undercover
13:00 Prezentacja gry Mirrors Edge
13:40 Prezentacja gry Guitar Hero World Tour - Xbox360 (z udziałem Wojtka Łozowskiego)
14:20 Konkurs TOCA Race Driver GRID
15:10 PGA Freestyle Battle, runda 2
15:40 CD-Action Show - masa konkursów, nagród i dobrej zabawy
16:45 Prezentacja gry Gears of War 2 - Xbox360 (z udziałem Michała Figurskiego)
17:30 Koncert zespołu InDespair + Tymon
18:10 Konkurs Pro Evolution Soccer 2009
18:40 PGA Freestyle Battle, runda 3
19:10 Prezentacja gry Warhammer Online (z udziałem jednego z twórców gry)
19:35 Wręczenie nagród Games Workshop

Harmonogram dnia: Niedziela
10:20 PGA Freestyle Battle, pierwszy półfinał
11:00 Konkurs na scenie - Lips - Xbox360
12:00 Konkurs na scenie - Guitar Hero World Tour - Xbox360
12:45 Gość - Kasia Wilk
13:00 CD-Action Show - masa konkursów, nagród i dobrej zabawy
14:00 PGA Freestyle Battle, drugi półfinał
14:20 Konkurs na scenie - Guitar Hero World Tour
15:00 Finał konkursu "Wygraj Citroen C1 od Creative"
15:45 Prezentacja gry Prince of Persia
16:10 PGA Freestyle Battle - finały

Plotki, i inne ; D
* Ponoć to już ostatnie PGA jakie będzie, więc... Rodacy - do pracy! : D
* W zeszło-rocznym PGA, koło godziny 7.50 już było kilkadziesiąt osób, więc... radzę się streszczać z przyjazdem ; D</div>

<div align='right'>Informacje z digitalarena.pl jak i wikipedia.pl + własne doświadczenia. ; D</div>

Moje pytanie do wszystkich forum'wiczów: KTO BĘDZIE!? ; D
Jakieś Turnieje, coś?! Grcie?!
<



@Down, dzięki. moje lekkie niedopatrzenie, za aktualizowane ; )
 

milosz0010

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2007
Posty
248
heh
<

W sumie dobrze, że napisałeś, pozbierałeś całe info do kupy =]
Jak dobrze wiesz ja postaram się być, choć to trochę daleko ode mnie, ale co tam ;p
jednej rzeczy nie napisałeś
<


Bilety:
1dniowe - bez możliwości wielokrotnego wejścia na PGA ( czyli chodzisz i jak wyjdziesz nie możesz już wejść) chyba 17zl
2dniowe - wychodzisz i wchodzisz ile chcesz:p ~25zł
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Ja także jadę. Jestem napalonyyy że szok. ;D
W Tekkena5 będę turniejowo pykał. Juz się doczekać nie moge ^^
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
<div class='quotetop'>CYTAT(maly3900 @ 16.11.2008, 19:52) <{POST_SNAPBACK}></div>
Ja także jadę. Jestem napalonyyy że szok. ;D
W Tekkena5 będę turniejowo pykał. Juz się doczekać nie moge ^^[/b]
Wyślij pocztówkę ... czy coś ... bo mnie znowu nie będzie. ;/


pozdr.
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
<div class='quotetop'>CYTAT(Wojtek @ 16.11.2008, 20:57) <{POST_SNAPBACK}></div>
Wyślij pocztówkę ... czy coś ... bo mnie znowu nie będzie. ;/


pozdr.[/b]
Nie chce Cię dobijać, lecz jak plotki się sprawią - to już nigdy Cię nie będzie... Ponoć to ostatnie PGA jakie jest...
 

le1t00

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2008
Posty
3
maly nie będziesz koło 8 xd bo o 8 to ja w pociag wsiadam dopiero i jedziemy.


BTW. jak ktoś będzie jechać na 2 dni i jest normalny czyli za dużo nie gwałci itp to niech pisze bo nocleg trzeba wyczarować xd wolne jeszce jakieś 20 miejsc xd
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
<div class='quotetop'>CYTAT(le1t00 @ 16.11.2008, 21:03) <{POST_SNAPBACK}></div>
maly nie będziesz koło 8 xd bo o 8 to ja w pociag wsiadam dopiero i jedziemy.


BTW. jak ktoś będzie jechać na 2 dni i jest normalny czyli za dużo nie gwałci itp to niech pisze bo nocleg trzeba wyczarować xd wolne jeszce jakieś 20 miejsc xd[/b]
Ja koło 5 coś mam pociąg, więc wiesz. Taki lans, że koło 8 już bede ^^

Skąd wiesz że tyle wolnych miejsc? ;D
 

KangurX

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
281
Niestety chcialbym pojechac lecz gdybym pojechal to okolo 200 zyli bym zaprzepascil xd Milo bylo,no ale... ;D
 

lukiganiasuki :D

Użytkownik
Dołączył
Maj 7, 2008
Posty
56
No bez drobnych strat sie nie obejdzie
<
. Ja tez bym chcial tam byc
<
. Kumpel ma osiemnastke, wiec sami wiecie procenty i te sprawy
<
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
<div class='quotetop'>CYTAT(lukiganiasuki @ 16.11.2008, 22:21) <{POST_SNAPBACK}></div>
No bez drobnych strat sie nie obejdzie
<
. Ja tez bym chcial tam byc
<
. Kumpel ma osiemnastke, wiec sami wiecie procenty i te sprawy
<
[/b]
Człowieku, naje**ć się możesz każdego weekendu. XD . Ja bym od razu jechał, i tyle. Ewentualnie pił w pociągu. XD
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Dobra, to oficjalnie, kto bd jechał?! : D
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Człowieku, naje**ć się możesz każdego weekendu. XD . Ja bym od razu jechał, i tyle. Ewentualnie pił w pociągu. XD[/b]
i na turnieju na kacu xD

Ja oczywiście będę xD

Już trzeci raz xD

co do tego, że to ostatnie pga, to raczej w to nie wierze, kto zabija kure znoszącą złote jajka? xD
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Taaaa. Ja już mam komplikacje. Chyba nie będzie mnie na części turniejowej. Brak miejsc spania.. ale nie wiem, nie wiem... może uda się coś wyczarować. ; )))
 

le1t00

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2008
Posty
3
gadasz głupoty, śpimy tak jak założyliśmy wczesniej dworzec pekape albo koźciuł (nie wiem jak to się pisze).
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Dobra, ja nocleg sobie skręciłem w pięcio-gwiazdkowych schronisku młodzieżowym. XD

<div align='center'>-----------------------------------------------------
STRONA PGA JUŻ ZACZĘŁA FUNKCJONOWAĆ! : http://gamearena.pl/ !!!!</div>
// edytowałem główną treść. ; )
 
Do góry Bottom